Facebook Google+ Twitter

Strzelanina w USA. Cztery osoby nie żyją

W mieście Aurora, w stanie Kolorado, doszło do kolejnej strzelaniny. Cztery osoby nie żyją, w tym zamachowiec. W tej samej miejscowości w lipcu ubiegłego roku zamachowiec zabił 12 osób w kinie.

Jak informuje USA TODAY w miejscowości Aurora w stanie Kolorado, około godz. 3 w nocy czasu miejscowego doszło do strzelaniny. Zamachowiec dokonał zabójstwa trzech osób w jednym z budynków mieszkalnych. Wezwana na miejsce policja ewakuowała najbliższą okolicę. Mężczyzna zabarykadował się i nie chciał opuścić domu. Po kilkugodzinnych negocjacjach funkcjonariusze wkroczyli do akcji.

Po wymianie ognia pomiędzy policjantami i zamachowcem, ostatecznie mężczyzna został zastrzelony. W budynku policja znalazła ciała dwóch mężczyzn i jednej kobiety.

Również w tej samej miejscowości, w lipcu ubiegłego roku, doszło do masakry. Zamachowiec zabił 12 osób, a kilkadziesiąt zostało rannych. Ludzie czekali na premierę filmu "Mroczny rycerz powstaje".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Przeczytałem właśnie, że w ramach walki z przemocą w USA będą skupować od ludzi brutalne gry komputerowe... Moim zdaniem to nawet już nie jest głupota tylko coś gorszego...

http://wyborcza.pl/1,75248,13146711,Po_masakrze_w_Newtown_inne_miasteczko_bedzie_skupowac.html#BoxSlotII3img

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ministerstwo Zdrowia promuje takie przesłanie poprzez dystrybucję plakatu z napisem: "Co czwarty z nas miał lub będzie mieć problemy ze zdrowiem psychicznym". Bez komentarza...

Popieram myśl poprzednika! Albo jeszcze lepiej, rozdajmy broń każdemu, kto tylko zechce ją mieć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grunt to powszechny dostęp do broni...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.