Facebook Google+ Twitter

Strzeżcie się grzesznicy, bo koniec będzie bliski...

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-09-22 18:17

Jest wiele osób, które starają się przepowiedzieć kiedy nastąpi koniec świata. Prawda jest jednak taka, że to wszystko zależy od nas, od ludzi żyjących na Ziemi.

 / Fot. okładka książkiPod koniec pierwszej wojny światowej, 13 maja 1917 roku, w małej górskiej wiosce w Portugalii, Fatimie, miały miejsce objawienia Matki Bożej. Trojgu pastuszkom: dziesięcioletniej Łucji dos Santos oraz o rok młodszemu jej kuzynowi Franciszkowi i jego siedmioletniej siostrze Hiacyncie Marto, Maryja przekazała Orędzie, które do dziś jest przedmiotem rozważań, analiz i przypuszczeń.

Dwie pierwsze Orędzia są znane już od dawna. Trzecie natomiast zostało opublikowane dopiero w Roku Jubileuszowym. Jednak z jej treścią zapoznali się tylko kolejni papieże, którzy postanowili tą wiedzę zataić na kolejne lata, aż do następnego konklawe, aby kolejny papież zdecydował co z tym zrobić.

Dopiero Jan Paweł II postanowił w 2005 roku ujawnić jej teść.

Książka, którą pragnę polecić zawiera pełną treść wszystkich trzech tajemnic fatimskich. Przedstawia ona także główne przesłania dla ludzkości o czasach ostatecznych, zawarte w sekretnej części Orędzia z La Salette, a tekże Orędzi z Garabandal, Akita, Medjugorie i Naju.

Jak wspomniałem na początku konieć świata, zależy od nas samych, od tego jak będziemy żyć. Jednak biorąc pod uwagę to co dzieje się w świecie oraz to jak nisko zdarza się upadać Kościołowi przez księży, którzy ulegają swoim nałogom i słabościom to niestety... moim zdaniem to co zapowiedziała sama Matka Boża dotyczy bardzo bliskiej przyszłości.

Książka powinna zainteresować każdego, czyta sie ją jednym tchem. Chyba każdy jest ciekawy tego jak wygląda koniec świata, co na niego czeka zaraz po śmierci. Sama sprawa Szatana jest dla wielu interesującym wątkiem, a w tej książcce takich nie braknie.

Niejednego podane tam treści przyprawią o dreszczyk.

Autorem jest Andy Collins, który wydał już kilka podobnych pozycji, o tematach paranaukowych, których niestety nie miałem jeszcze okazji przeczytać, aczkolwiek myślę, że niebawem uda mi się to nadrobić.

Zadaję sobie sprawę także z tego, iż są ludzie, którzy nie wierzą w objawienia. No cóż, to już indywidualna sprawa każdego czytelnika.

Wydawnictwo: Videograf
Chorzów 2007

s. 120

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Norbert Kiełbowicz
  • Norbert Kiełbowicz
  • 19.05.2011 18:40

Ma Pan rację Panie Wojciechu. Nigdy nie wiadomo kiedy Nasz Ojciec zechce nas "zbawić" od tego zła które Nas na tym świecie otacza

Komentarz został ukrytyrozwiń
ja
  • ja
  • 14.03.2011 19:43

dlatego musimy być gotowi na to w każdej chwili i TRWAĆ w łasce uświęcającej...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.10.2009 21:17

Tylko ludzie cierpiący, u których ból jest tak dokuczliwy, że mogą się pojawiać u nich metafizyczne wizje. Potocznie nazywane objawieniami. :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nieznany jest dzień ani godzina...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.