Facebook Google+ Twitter

Studenci nakręcili film o Poznaniu. Zobacz klip "Day in Poznań" (wideo)

Studenci z Poznania nakręcili czterominutowy film pt. "Day in Poznań". Klip prezentuje stolicę Wielkopolski.

 / Fot. zrzut ekranu/YouTubeNajpierw powstała muzyka. Później, kołyszące się na wietrze latarnie na moście Teatralnym, zainspirowały do nakręcenia filmu. I tak powstał "Day in Poznań", film o stolicy Wielkopolski.

"Day in Poznań" to dzieło poznańskich studentów. Jeden z nich, Antoni Cepel jest też perkusistą. To ważne, bo wszystko zaczęło się właśnie od połączenia perkusji z gitarą. - Parę miesięcy temu ze znajomym gitarzystą Marcinem Płociennikiem nagrałem muzykę, której nigdzie nie wykorzystaliśmy - opowiada Antoni Cepel. - Pewnej nocy, stojąc na moście teatralnym, usłyszałem skrzypiące, kołyszące się lampy. Pomyślałem sobie - super sceneria na początek jakiegoś filmu.

Wtedy właśnie Antoni Cepel i Marcin Płociennik postanowili nagrać film do swojego kawałka. Zaangażowali do tego rodziny i przyjaciół. Znajoma nagrała wokale do utworu, tato i wujek pomogli zbudować domowej roboty slider, znajomi udostępniali okna (by można z nich było robić ciekawe ujęcia).

- Dużo musieliśmy się uczyć, bo gramy już dosyć długo, ale był to nasz pierwszy projekt filmowy - stwierdza Antoni Cepel.


KAEF (aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.