Facebook Google+ Twitter

Studenci prowadzą IPN

Na studenckim portalu widnieją teczki wielu profesorów stołecznych uczelni. Apel „Bądź naszym agentem. Donieś na swojego wykładowcę.” to zapowiedź akcji, mającej na celu wymianę informacji między studentami na temat warszawskich wykładowców

Inwigilacja Polskich Naukowców (IPN) w serwisie Cratta.pl, to w rzeczywistości katalog nazwisk
profesorów, podobny do tych z prawdziwego Instytutu Pamięci Narodowej. W zbiorach teczki posiada już sporo współpracowników (jak nazywani są wykładowcy w IPN-ie) z Uniwersytetu Warszawskiego, m.in. prof. Fałkowski o którym napisano: Prowadzi wykłady niczym główny bohater "Stowarzyszenia umarłych poetów", czy prof. Rutkowski przy którym widnieje notka "Na tych zajęciach o ósmej wszyscy śpimy, i współpracownik, i agenci."

Agenci to oczywiście studenci, którzy donoszą. Uczynić to mogą zakładając teczkę na stronie www.ipn.cratta.pl. Dla najaktywniejszych agentów przewidziane są nagrody.

Wpisując profesora do studenckiego IPN, ocenia się go pod wieloma aspektami, np. czy toleruje drzemkę, jaki ma stosunek do spóźnialskich i ściągających oraz czy trudno u takiego wykładowcy zdobyć wpis. To wszystko składa się na ogólną ocenę (Generalny poziom współpracy), który przypisuje współpracownikowi jeden ze skrótów: LW (Lajtowy Współpracownik), OK (Współpracownik OK), WW (Wymagający Współpracownik), TW (Trudny Współpracownik).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

„Bądź naszym agentem. Donieś na swojego wykładowcę.” Doprawdy rozbawiło mnie to hasło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.