Facebook Google+ Twitter

Studencie! Czy zgłosiłeś się już po grant do LOB?

Już tylko kilka dni pozostało organizacjom studenckim na wysłanie zgłoszenia do grantowego programu Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Wnioski można przesyłać za pośrednictwem strony internetowej LOB do 10 stycznia 2012 roku.

Liga Odpowiedzialnego Biznesu jest programem edukacyjnym Forum Odpowiedzialnego Biznesu skierowanym do studentów. Jej głównym celem jest promowanie idei społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) na uczelniach w całej Polsce. Wśród projektów jakie realizowanych są w ramach tej inicjatywy jest m.in. program Ambasadorów CSR, coroczna Akademia Odpowiedzialnego Biznesu oraz Pracownia działań lokalnych. To właśnie w ramach tej ostatniej, organizacje studenckie i koła naukowe mogą ubiegać się o dofinansowanie swoich projektów. Warunkiem koniecznym jest przedstawienie pomysłu na inicjatywę promującą CSR na swojej uczelni. Liga Odpowiedzialnego Biznesu dofinansowuje seminaria, konferencje, konkursy, szkolenia i panele dyskusyjne na temat CSR. Zakres działań wspieranych przez organizację ograniczony jest jedynie kreatywnością samych studentów.

Maksymalna wielkość dotacji to 1500zł. Aby ją otrzymać należy przedstawić projekt działań wraz z budżetem, które należy przesłać w specjalnym formularzu elektronicznym (http://www.lob.org.pl/public/page/wniosek.html).

Kolejna, 3. już w tym roku akademickim odsłona programu grantowego LOB, już marcu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.