Facebook Google+ Twitter

Studencie - odkryj Europę, zrób zdjęcia i wygraj nagrody!

Ruszyła kolejna edycja konkursu Discover Europe. Poprzez swoje fotografie studenci z Polski i Europy znów udowodnią, że wszyscy tworzymy jedną wielką europejską rodzinę. Na najlepsze prace czekają fantastyczne nagrody.

Konkurs Discover Europe startuje już po raz siódmy. Do końca marca studenci z Polski i innych krajów europejskich mogą przesyłać swoje prace w trzech kategoriach: "Obywatel Europy:, "Mój kawałek Europy" oraz "Europo, zaskocz mnie!". Etap finałowy odbędzie się w maju 2010 roku w Warszawie.

Co to jest Discover Europe?

Discover Europe to największa tego typu inicjatywa w Europie. Konkurs organizowany jest przez studencką organizację Erasmus Student Network Polska.

Siódma edycja konkursu dzieli się na dwa etapy: regionalny i centralny. Prace mogą być zgłaszane poprzez stronę internetową www.discovereurope.esn.pl. Zgodnie z Regulaminem do rywalizacji może przystąpić każdy student uczelni polskiej lub europejskiej, który zarejestruje się na stronie internetowej Discover Europe. Uczestnik może zgłosić do trzech fotografii niezależnie od ilości kategorii. Prace wyróżnione w etapie regionalnym przez jury zostaną zakwalifikowane do wielkiego finału.

Oprócz głównych kategorii konkursowych po raz drugi uruchomiona zostanie kategoria specjalna "Discover KPMG". Tym razem zapraszamy do wykonania ilustracji fotograficznej hasła "4 strony KPMG", pozostawiając studentom pełną dowolność w jego interpretacji. Na autorów trzech najlepszych prac czekają bilety lotnicze dla dwóch osób do wybranego miasta w Europie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Konkurs godny uwagi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.