Facebook Google+ Twitter

Studenckie Konfrontacje Filmowe ruszają w Lublinie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-03-04 09:00

W najbliższy piątek rozpoczyna się coroczny przegląd filmowy organizowany przez żaków z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. „Studenckie konfrontacje filmowe” potrwają do 22 marca.

Materiały Prasowe - Studenckie Konfrontacje Filmowe/ Kadr z filmu "Zapaśnik" / Fot. ACK Chatka Żaka/Materiały prasowe organizatoraPrzez najbliższe trzy tygodnie lubelskie Akademickie Centrum Kultury UMCS – Chatka Żaka będzie oblegane przez miłośników światowego kina najwyższych lotów. Impreza, która szybko wpisała się w kulturalny kalendarz miasta, przyciąga co roku wielu miłośników X muzy. Dlatego kino studyjne sali widowiskowej ACK z Logo. Materialy promocyjne / Fot. ACK Chatka Zakapewnością znów zgromadzi największych kinomanów w Lublinie. Obrazy, które zostaną wyświetlone w nadchodzącej edycji „Studenckich konfrontacji filmowych” to najciekawsze osiągnięcia twórców filmowych w ostatnim roku.

Idea, która co roku towarzyszy organizatorom, to kolekcja i prezentacja obrazów nagrodzonych na uznanych za najważniejsze festiwali filmowych na świecie. Tak więc, w ACK zagoszczą dzieła laureatów i nominowanych do takich nagród jak Złote Globy, Złote Palmy z Cannes czy Oskarów. Wszystkie pozycje zaproponowane przez organizatorów pojawią się po raz pierwszy w Lublinie, część z nich to także ogólnopolskie premiery.

Karnet na wszystkie seanse: 120 zł, bilety: 15 zł. Pełny program „Studenckich Konfrontacji Filmowych” znajdziecie tutaj


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.