Facebook Google+ Twitter

Student 2009. W Gdańsku żacy nie tylko nauką żyją

Kolejny rok akademicki przed nami. Wykłady, ćwiczenia, kolokwia, ale przecież życie studenckie to nie tylko nauka! Oto kilka propozycji spędzania wolnego czasu w Gdańsku.

 / Fot. Stefan Krajewski PAPNa początek ambitnie. Koła Naukowe, to organizacje, które pozwolą nam poszerzyć wiedzę z interesującej nas dziedziny. Uczestnictwo w nich jest również mile widziane podczas rekrutacji na studia wyższego stopnia. W Gdańsku zarówno uczelnie państwowe, jak i prywatne oferują swoim studentom bogatą ofertę Kół, od kilku do kilkunastu na wydziale. Dodatkowo w uczelniach działają również sekcje sportowe, uczelniane redakcje oraz koła zainteresowań.

Po południu do kina

W Gdańsku mamy trzy duże kompleksy kinowe, które proponują nowości filmowe.
Kino Cinema City Krewetka oferuje studentom bilety. Od poniedziałku do piątku do godziny 17 w cenie 14zł, od piątku od godz. 17 do niedzieli - 15zł. Za filmy trójwymiarowe odpowiednio 20 i 22zł. W kinie znajduje się kawiarnia.
Multikino Bilety studenckie od poniedziałku do piątku do godziny 17 to koszt 15zł, od piątku od godz. 17 do niedzieli -16zł. Ceny filmów trójwymiarowych jak w Krewetce. W dniach 22-24 października dla osób o mocnych nerwach kino proponuje Horror Festiwal. Cennik na stronie kina.
Kino Helios Dużym plusem kina jest to, iż znajduje się w Centrum Handlowym. Dzięki temu jednego popołudnia możemy załatwić kilka spraw jednocześnie. Na terenie kina znajduje się również bar, kawiarnia i pub. Cena biletów dla studentów przez cały tydzień wynosi 15 zł.

Wieczorem na imprezę

Klubem studenckim, który najbardziej polecam jest ŻAK. Każdy student znajdzie w nim coś dla siebie. Klub proponuje pub, kino (filmy stare, ambitne, czarno-białe), teatr, kursy tańca ( salsa, tango argentyńskie), imprezy taneczne (w piątki i soboty), koncerty. Miła niespodzianka dla rowerzystów, na salę kinową można wprowadzić rower! Ceny biletów dla studentów- 12 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.