Facebook Google+ Twitter

Student 2011. Zajęcia sportowe - przewodnik dla studentów UWr

Gdzie i za ile można zapisać się na zajęcia sportowe we Wrocławiu? Krótki przewodnik - dla nowych studentów UWr i nie tylko.

Basen Olimpijski przy AWF we Wrocławiu / Fot. Zorza, licencja CC 3.0Studenci zaczynający studia lub też Ci, którzy zaliczyli swój pierwszy rok na Uniwersytecie Wrocławskim, mają wiele możliwości, by doskonalić się w danej dziedzinie sportowej lub też spróbować czegoś nowego. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i stanu portfela.

Zajęcia z wychowania fizycznego na Uniwersytecie Wrocławskim

Na Uniwersytecie Wrocławskim wychowanie fizyczne obowiązkowe jest od drugiego roku studiów, przy czym, aby móc podejść do egzaminu licencjackiego, należy zaliczyć co najmniej 2 semestry zajęć sportowych. Jednak zarówno Ci dopiero co przyjęci na uczelnię, jak i też osoby na studiach drugiego stopnia, mogą skorzystać z kursów organizowanych przez uniwersytet.

Czytaj także: Gdzie tanio i dobrze zjeść we Wrocławiu

Dane studentów zazwyczaj wprowadzane są do bazy zapisów po ukończeniu pierwszego roku, ale osoby, które już wcześniej chcą zaliczyć obowiązkowe semestry lub też są zainteresowane darmowymi kursami, mogą skorzystać z proponowanych zajęć. Wystarczy wysłać e-mail z danymi personalnymi na adres wf.zapisy@gmail.com

System zacznie działać od 23 września od 8, a pracę zakończy 24 września o 22. Studenci będą podzieleni na grupy, które mogą zapisywać się od konkretnej godziny. O czasie, w którym można będzie się zarejestrować na zajęcia, dowiedzieć się można po zalogowaniu do systemu. Po wprowadzeniu loginu i hasła (numer indeksu i PESEL) automatycznie zostaje nam przydzielony termin, w którym możemy przystąpić do wyboru kursu.

Czytaj także: Student 2011. Żaku, nie przepłacaj we Wrocławiu!

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

z całego serca polecam zajęcia weekendowe z turystyki rowerowej z Panem Kazimierzem Władyką.
Zajęcia odbywają się w weekendy. Pan Kazimierz znakomicie zna historię Wrocławia i okolic oraz ciekawe i warte uwagi miejsca, przez co zajęcia nie polegają tylko i wyłącznie na 4-5 godzinnym pedałowaniu, lecz także na słuchaniu fascynujących opowieści "Dziadka". A sama osoba Pana Kazimierza jest równie interesująca, co Jego pogawędki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.