Facebook Google+ Twitter

Student 2012. Wolne miejsca na Politechnice Białostockiej

Nie dostałeś się na studia? Wciąż jeszcze możesz zdobyć indeks Politechniki Białostockiej.

 / Fot. GP/CC BY-SA 3.0Politechnika Białostocka wraz z początkiem sierpnia rozpoczęła dodatkową rekrutację. Uczelnia dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na studiach stacjonarnych I stopnia na kierunkach: grafika, architektura krajobrazu, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, energetyka, informatyka, matematyka, edukacja techniczno-informatyczna, politologia, leśnictwo.

Na grafikę oraz architekturę krajobrazu - czyli te kierunki, na które przeprowadzany jest egzamin z rysunku należy rejestrować się do 3 września. Na 10 pozostałych kierunków rejestracja trwa do 13 września. W puli kierunków, na które uczelnia prowadzi dodatkową rekrutacje, jest też kierunek zamawiany, czyli matematyka. Studenci, którzy uzyskają najwyższą średnią będą otrzymywać stypendia w wysokości tysiąca złotych.

- Kierunek "matematyka" o specjalności "matematyczne metody informatyki" na Politechnice Białostockiej to unikat. Nie znam żadnej innej uczelni, która oferowałaby taką specjalność - mówi dr Anna Poskrobko. Kierunek prowadzony jest na Wydziale Informatyki, a program prowadzonych zajęć przygotowuję także do pracy w innych przedsiębiorstwach, na przykład bankach czy firmach ubezpieczeniowych - dodaje.

Dodatkowa rekrutacja prowadzona jest także na dwa kierunki studiów stacjonarnych II stopnia (magisterskie) - na informatykę i matematykę - tu z kolei rejestracja trwa do 10 września.

Szczegółowe informacje możesz znaleźć na stronie internetowej uczelni: pb.edu.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.