Facebook Google+ Twitter

"Student Sukcesu". Już dziś przygotuj się do bitwy!

Już 17 lipca rozpocznie się cykl warsztatów "Student Sukcesu", których autorami są trenerzy z firmy badawczo-szkoleniowej Novis. Projekt skierowany jest do młodych osób, głównie studentów i absolwentów, którzy wkraczają na rynek pracy.

Praca jest potrzebna do szczęścia / Fot. Anna RogalaCelem projektu "Student Sukcesu" jest wsparcie młodych osób w przygotowaniach do ubiegania się o wymarzone stanowiska pracy. Projekt zakłada 4 tematy szkoleń, które będą zrealizowane w ciągu 10 dni. Cztery kroki - Twój klucz do sukcesu, Znajdź swoją pracę, Przygotuj się do bitwy oraz Pokaż na co Ciebie stać - przeprowadzą uczestników przez kolejne etapy kreowania i zarządzania swoimi umiejętnościami oraz fazy poszukiwania pracy, a także uzbroją w narzędzia niezbędne podczas rozmów kwalifikacyjnych i późniejszych obowiązków na stanowiskach. Warsztaty wzbogacą także wiedzę studentów m.in. w temacie zarządzania sobą w czasie, a także kreowania swojego wizerunku i pokażą alternatywy wykorzystania własnej kreatywności. W jednym z kolejnych kroków pojawią się także techniki wywierania wpływu.

"Motywacją do podjętej przez nas inicjatywy jest obecny rynek pracy, w którym młodzi ludzie nie tylko stają do „wyścigu szczurów” walcząc między sobą o jak najlepsze kwalifikacje, ale także zmagają się z wysokimi wymaganiami pracodawców, niewystarczającą ilością ofert pracy oraz ciągłym stresem. Sami kiedyś studiowaliśmy i wiemy jak ważna jest świadomość swoich kwalifikacji oraz rozsądne ich rozwijanie. Nasz projekt jest odpowiedzią na potrzeby rynku oraz studentów i absolwentów" - mówi Maciej Jesionowski Prezes i Trener Novis.

Warsztaty "Student Sukcesu" są przygotowane i będą prowadzone przez doświadczonych trenerów, ich program oparty na obszernej wiedzy i latach praktyki oraz doświadczeń ma na celu przekazać uczestnikom konkretne narzędzia ułatwiające zarządzanie swoimi umiejętnościami oraz poruszanie się po dzisiejszym rynku pracy.

Projekt jest pierwszą tego typu inicjatywą powstałą z ramienia Novis. Autorskie warsztaty "Student Sukcesu" cieszą się zainteresowaniem środowisk akademickich, dlatego planowane są już kolejne edycje ukierunkowane na tematykę niekonwencjonalnych sposobów zarabiania pieniędzy, w którego skład wchodzić będą m.in. założenie własnej działalności gospodarczej oraz generowanie przychodu pasywnego. Będą one skierowane do wszystkich tych, którzy nie odnajdują się na obecnym rynku pracy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.