Facebook Google+ Twitter

"Student w wielkim mieście" po raz piąty. Rozpoczynamy kolejną edycję. Dołącz i wygraj!

Rozpoczynamy piątą edycję akcji W24 "Student w wielkim mieście". Ma już ona ugruntowaną pozycję w serwisie, a co najważniejsze - jest przydatna, o czym świadczy liczba odsłon w materiałach z lat poprzednich. Również w tym roku chcemy dostarczyć świeżo upieczonym studentom informacji, które pomogą im odnaleźć się w nowej, akademickiej rzeczywistości. Liczymy, że nasi autorzy, pomogą nam w tym.

 / Fot. PolskapresseOdbiorcami naszych tekstów poradnikowych są przede wszystkim studenci pierwszego roku, bo to „pierwszakom”, zwłaszcza studiującym poza dotychczasowym miejscem zamieszkania, trudno się do nowych obyczajów przyzwyczaić.

Problemem może być znalezienie mieszkania, poruszanie się po mieście, zdobycie stypendium socjalnego, odszukanie dobrego i taniego miejsca na szybką przekąskę i wiele innych. W poprzednich edycjach podejmowaliśmy różne tematy, które mogły przydać się studentom. Liczymy na to, że dzięki Waszemu zaangażowaniu, w tym roku będzie podobnie.

Dla autorów Wiadomosci24.pl mamy propozycję. Zadbajcie, by student nie zagubił się w wielkim mieście! I przy okazji wygrajcie 100 zł brutto. Wystarczy tylko napisać materiał, który będzie użyteczny dla świeżo upieczonych żaków w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie i innych dużych ośrodkach akademickich.

O czym i jak pisać?

O tym czy warto mieszkać w akademiku, czy szukać dla niego alternatywy, ile kosztuje mieszkanie, pokój, akademik, jak nie dać się oszukać przy wybieraniu mieszkania, jak poruszać się po mieście komunikacją miejską, jak uzyskać stypendium socjalne,
Gdzie tanio i dobrze zjeść, jakie zajęcia z wf wybrać na studiach, albo gdzie pójść ze znajomymi po zajęciach.

Proponowane tematy nie wyczerpują oczywiście problematyki, więc liczymy na inwencję autorów przy tworzeniu naszego „niezbędnika” studenta.

Koniecznie wpisujcie jako pierwszy tag: student 2013

Dla pięciu autorów, którzy nadeślą wartościowy, wyczerpujący materiał informacyjny, przydatny dla studenta, mamy nagrody w wysokości 100 zł brutto.

Na materiały czekamy do 25 września, do godziny 12.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.