Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25906 miejsce

Studentka sprzedała na aukcji swoją cnotę

Na aukcji można wszystko sprzedać, nawet błonę dziewiczą. Brazylijska studentka sprzedała na aukcji swoją cnotę za niebagatelną sumę 600 tys. euro. Defloracja odbędzie się w niezwykłych okolicznościach.

Na pozbawienie cnoty 20-letniej studentki Catariny Migliorini, złakomiło się 15 kandydatów z kilku krajów. Ostatecznie wygrał pewien japończyk, który ukrył swoje nazwisko pod kryptonimem „Natsu”. W tych dniach mają się spotkać w Australii. Reżyser filmów dokumentalnych Jason Sisley zamierza to niezwykłe wydarzenie utrwałić w formie filmu pt. „Virgins Wandet” - Dziewice poszukiwane.

Co najciekawsze, defloracja studentki odbędzie się na pokładzie samolotu, lecącego z Australii do Stanów Zjednoczonych. Przed utratą cnoty i tuż po niej 20-latka ma udzielić mediom stosownego wywiadu. Sam akt defloracji, przerwanie błony dziewiczej (dzień i godzina) nie będzie filmowane. Miglorini jest zaskoczona tak ogromnym zainteresowaniem mediów.

Nieco wcześniej Miglorini wyznała na łamach brytyjskiego „Daily Mail”, że taką formę utraty wianka, na co zgodzili się także jej rodzice, traktuje wyłącznie jako transakcję handlową, która pozwoli podejmować luksusowe podróże, natomiast jakiekolwiek wpływy z emisji filmu dokumentalnego przeznaczy na budowę domków dla niezamożnych rodzin.

Nie obyło się również bez głosów krytyki. Opinia publiczna uznała całe przedsięwzięcie za prostytucję. Miglorini odpierała krytykę twierdzeniem, że nie znalazła dotąd osoby godnej do pierwszego z nią stosunku. A wystawienie swej cnoty na aukcji uważa za właściwsze, aniżeli utratę na jakiejś pijackiej libacji. Jej zdaniem nie można czegoś nazwać prostytucją, jeśli odbyło się tylko jednorazowo.

Zgodnie z wymogami aukcyjnymi, Japończyk musi się nie tylko zaopatrzyć w kondom, ale przejść jeszcze badania lekarskie, wykluczające choroby zakaźne. A tak na marginesie warto wiedzieć, że pierwszą protagonistką była w 2007 roku Carys Coperrstake, która w celu sfinansowania studiów sprzedała swoją cnotę za jedyne 15 tys. euro..

Na podst.: Die Welt. Foto: AFP

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.