Facebook Google+ Twitter

Studia podyplomowe Menedżer Jakości w AFiBV

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-09-26 17:55

Jak opracować, wdrożyć i doskonalić w firmie system, który pozwala na uzyskiwanie określonej i powtarzalnej jakości wyrobów i usług? Tę wiedzę zdobędą słuchacze studiów podyplomowych „Menedżer Jakości” w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Jak opracować, wdrożyć i doskonalić w firmie system, który pozwala na uzyskiwanie określonej i powtarzalnej jakości wyrobów i usług? To wiedza, jaką zdobędą słuchacze studiów podyplomowych „Menedżer Jakości” w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. O praktycznych aspektach kierunku opowiada Magdalena Brudzyńska – kierownik studiów, doradca klienta w firmie TÜV NORD.
(Katarzyna Chmielewska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pani ekspert trochę się chyba nie douczyła, bo powinna wiedzieć, że marketingowo przekaz bez wizerunku i chowanie twarzy za awatarem jest podłego gatunku przekazem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam! Podobny temat studiów podyplomowych związany z zarządzaniem jakością dostępny jest na uczelniach Wyższej Szkoły Bankowej, m.in. we Wrocławiu, Toruniu czy Opolu. Dlatego też serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z nasza ofertą. Dodam też, że do 15 października trwa promocja, w ramach której można zaoszczędzić na wpisowym aż 250zł.

Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek
Online Ekspert WSB

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.