Facebook Google+ Twitter

Stulecie urodzin Edwarda Hartwiga

Stara Galeria ZPAF zaprasza na wernisaż wystawy „Edward Hartwig – Stulecie urodzin“

Edward Hartwig - portret z wierzbą. Lata 70. fot. Helena Hartwig. (Edward Hartwig ze strony http://fototapeta.art.pl/fti-ehabbf.html gdzie napisano przy ilustracji: Edward Hartwig - portret z wierzbą. Lata 70. fot. Helena Hartwig / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Edward_Hartwig.jpgW sobotę, 7 listopada, o godz. 18 w Starej Galerii ZPAF w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy „Edward Hartwig – Stulecie urodzin“. Wystawa została przygotowana we współpracy z Galerią Prospero w Lubinie i Galerią im. Edwarda Hartwiga w Domu Pracy Twórczej w Wigrach.

Kuratorami wystawy są Tomasz Mościcki i Ewa Hartwig-Fijałkowska. Na wystawie pokazane zostaną nieznane dotąd portrety mieszkańców Lublina wykonane na szklanych negatywach. Negatywy zostały odkryte zaledwie kilka lat temu, przy okazji remontu kamienicy, w której mieszkali Hartwigowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

klik: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

bardzo miło było, a zdjęcia oczywiście świetne i do tego przekrój przez całą twórczość. można zobaczyć, że fotografia to tez sztuka i jak mozna sie w niej wyrażać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.