Facebook Google+ Twitter

Stwórz film o przebaczeniu i wygraj 6 tysięcy dolarów

  • B P
  • Data dodania: 2011-12-19 16:32

Stowarzyszenie "Showing Christianism" oraz Szkoła Komunikacji Uniwersytetu Villanueva w Madrycie zapraszają młodych ludzi w wieku pomiędzy 17 a 25 rokiem życia do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie filmowym Nagroda Karygma.

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: reklama oraz film krótkometrażowy. Organizatorzy ustalili, że czas trwania nadesłanych filmów nie może przekraczać 5 minut, a poruszana w nich tematyka musi dotyczyć kwestii przebaczenia.

Nagrody będą przydzielane w obu kategoriach. Twórcy najlepszego filmu otrzymają 6 tys. dolarów. Także zajęcie kolejnych miejsc będzie wiązało się z uzyskaniem nagrody pieniężnej. Do rąk osób, które uplasują się na drugim i trzecim miejscu trafią odpowiednio 2 tys. i 1 tys. dolarów.

Jest to druga edycja Nagrody Karygma. Ubiegłoroczny konkurs wygrał australijski film oparty na prawdziwej historii pod tytułem "Moc spowiedzi" autorstwa
Kierana Williams'a i Jamesa Sebastian'a. Został on wyemitowany w trakcie wizyty papieża Benedykta XVI na Światowych Dniach Młodzieży w Madrycie.Celem inicjatorów konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do przetłumaczenia orędzia papieża na język zrozumiały dla ich rówieśników z wykorzystaniem nowych technologii. Prace można nadsyłać do 12 marca przyszłego roku.

Źródła: Karygma Awards
Rome Reports

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.