Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18874 miejsce

Stwórz swój awatar i odwiedź wirtualny Przystanek Woodstock. Sprawdź projekt WOŚP w serwisie Wspieram.to

Każdy może mieć swój własny awatar pod sceną wirtualnego Przystanku Woodstock. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy prowadzi zbiórkę w serwisie Wspieram.to. Ma ona uczynić coroczną imprezę jeszcze lepszą.

 / Fot. WOŚP"Od tego roku pragniemy dać Wam kilka możliwości wsparcia finansowego nas - organizatorów, by Woodstock był bardziej ekologiczny, miał jeszcze lepszą oprawę i zapewnioną infrastrukturę, która zapewni Wam maksimum komfortu. Im więcej wsparcia, tym więcej środków na np. dodatkowe toalety i prysznice! Ale! Projekt może być pełen fajnych niespodzianek, wszystko zależy od Waszego zaangażowania!?" - czytamy na stronie projektu w serwisie wspieram.to.

Na stronie Wirtualnego Woodstocku każdy może mieć swój awatar. Cyfrowy reprezentant pojawi się pod wirtualną sceną chwilę po udzieleniu wsparcia projektowi. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przygotowała też prawdziwe nagrody. Są nimi ramki na zdjęcia zaprojektowane przez Jurka Owsiaka. Osoby, które wpłacą 1000 zł lub więcej będą mogli spełnić woodstockowe marzenie z szefem WOŚP.

Projekt nie niesie żadnego ryzyka - tłumaczą jego twórcy. "Ryzyka brak, bo Festiwal odbędzie się jak co roku i będzie wspaniały jak każdy z dotychczasowych, już od 20 lat!" - czytamy

Czytaj także: Polskie komputery będą miały własny skwer we Wrocławiu? Chcą tego byli pracownicy firmy Mera-Elwro


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.