Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24013 miejsce

Stwórz własny mini-klip do utworu Skorupa!

Na MaxFlo.pl ogłoszony został dziś konkurs „Rozbujaj ŚWIATA CIEKAWOŚĆ!”. Zabawa polega na tanecznej interpretacji najnowszego singla Skorupa. Uczestnicy wrzucają nagrania na swój kanał w serwisie YouTube. Zwycięzcę wybierze sam artysta!

MaxFloRec proponuje hip-hop nie tylko w słuchawkach, ale i w tańcu! Na zgłoszenia od wszystkich mających dystans do samych siebie organizatorzy czekają do 4.10.2013 włącznie / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRecMikołowskie wydawnictwo muzyczne stale dba o rozrywkę dla swoich fanów. Na początku miesiąca we współpracy z mediami zorganizowało szereg konkursów (część z nich trwa do dziś), w których można było wygrać mixtape Skorupa i DJ-a Hopbeata z limitowanej edycji. Teraz przygotowało konkurs taneczny. Organizatorzy jednak uspokajają: - By wziąć udział w zabawie, nie trzeba wcale być tancerzem z krwi i kości. Wystarczy mieć dobre chęci, niebanalny pomysł na siebie (i ŚWIATA CIEKAWOŚĆ) oraz trochę inwencji twórczej. No, może trzeba jeszcze posiadać - i nie wahać się ich wykorzystać – podstawowe umiejętności rejestracji i obróbki obrazu.

„Świata ciekawość” to już drugi numer zwiastujący PIĘKNĄ POGODĘ. W towarzyszącym mu „swojskim wideo” Skorup prezentuje specyficzny i żywo komentowany ruch. Stał się on inspiracją do zorganizowania konkursu, w którym fani artysty (i nie tylko oni) będą mogli pokazać własne flow. Kto z nich wykaże się MAX FLO? O tym przekonamy się za 2 tygodnie – wtedy mija termin nadsyłania wideo. Patronem medialnym wydarzenia jest CGM.pl. Konkursowych prac możemy szukać na www.youtube.com/MaxFloRecTV.

Regulamin zabawy wraz z audio, do którego należy dograć obrazek, znajduje się na oficjalnej stronie organizatora. Więcej szczegółów w specjalnej aplikacji na Facebooku MaxFloRec.

Dla przypomnienia poniżej prezentujemy teledysk ze słynną choreografią gliwickiego rapera.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.