Facebook Google+ Twitter

Stwórzmy razem ranking mobilnych aplikacji dla telefonów

Slogan reklamowy Apple, który zawiera się w słowach "jest na to aplikacja" wyraża ideę, jaka przyświecała twórcom iPhone'a. Za firmą z Cupertino, której App Store świętował niedawno 10 miliardów pobrań, poszli też inni giganci, a przede wszystkim Google z jego Android Marketem. Każdy z nas korzysta z telefonu komórkowego. Coraz częściej używamy zaawansowanych smartfonów, a wraz z nimi ułatwiających życie aplikacji.

 / Fot. materiały prasoweApple ma App Store, Google swój Android Market. Nokia może pochwalić się OVI Store, a RIM własnym BlackBerry App World. Korzystamy z różnych słuchawek i systemów operacyjnych w telefonach. Każdy praktycznie smartfon ma do zaoferowania ciekawe aplikacje. Stwórzmy razem ich ranking.

Subiektywny ranking 10 aplikacji na iPhone'a

Zasada jest prosta: opisujemy swoje ulubione aplikacje w telefonach. Mogą być te darmowe, jak i płatne. Sposób ich przedstawienia jest tak naprawdę dowolny i zależy od potrzeb autora. Jeżeli zainteresowanie będzie duże, stworzymy wspólnie cykliczny ranking programów dla poszczególnych systemów operacyjnych w telefonach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

@Rafał Gdak - dz teraz wiem, do czego służy ta aplikacja, bo sama nazwa niewiele mówiła

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Norbert Sadowski: ale właśnie chodzi o aplikację mobilną Evernote. Jest to rodzaj organizera, który umożliwia synchronizację notatek między komputerem i telefonem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

może, jeśli już ktoś będzie coś dopisywał to, chociaż krotki opis, do czego służy dana aplikacja a nie tylko sucha nazwa i info "Mam w laptopie"
poza tym to miały być aplikacje do smartfona a nie lapka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Evernote, jeśli mógłbym coś polecić. Mam w laptopie, dodałem też appsa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.