Facebook Google+ Twitter

Stylowe Uderzenie po raz 11. w Tarnobrzegu!

Wyjątkowa uczta dla miłośników tańca breakdance będzie mieć miejsce w drugi weekend listopada. Po raz 11 w Tarnobrzegu odbędzie się „Stylowe uderzenie".

Po raz jedenasty do Tarnobrzega przyjadą bboye z całej Polski. W tym roku w turnieju mogą wziąć udział także zawodnicy z Maroka i Ukrainy / Fot. OrganizatorTegoroczna edycja turnieju zorganizowana zostanie 9-10 listopada. Tradycyjnie areną zawodów w pierwszy dzień będą deski Środowiskowego Domu Kultury, sobotni finał zaś przeniesie się do Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Tarnobrzeska impreza od lat przyciąga miłośników tańca breakdance i kultury Hip-Hop z całej Polski. Na tematycznych forach internetowych „Stylowe Uderzenie” uznane jest za najlepszą tego typu imprezę w kraju. Ma to także odzwierciedlenie w ilości uczestników. Jak powiedział nam Mariusz Dyszlewski - główny organizator imprezy – na 11. edycję turnieju zostało zgłoszonych 150 uczestników. – W tamtym roku było około 120 uczestników, w tym roku więcej osób z poza ekip zgłosiło się na kategorie solowe – mówi organizator. - W tym roku, jeśli się uda i dostana wizy to pojawia się ekipy zagranicy „System nervous Crew” z Maroko i prawdopodobnie One Flava crew! z Ukrainy – dodaje Mariusz.

Turniej odbywa się w trzech kategoriach: 3vs3, 1vs1 i Toprock contest. Pula nagród wynosi 3 tysiące złotych. Nie zabraknie również świetnej muzyki. Mistrzami ceremonii będzie tradycyjnie duet Sierber i Mąka o oprawę muzyczną zadbają Dj Fim i drumer Pirez. Koncert zagrają Dilap "Reprezent Ludzkich Myśli”, który będzie promował swoją płytę oraz Kasza Kaszyński z Włodawy. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tym szczytnym celu.

Tradycyjnie też odbędzie się licytacja koszulki 11. edycji „Stylowego Uderzenia”. W tym roku została przygotowana tylko jedna koszulka, a pieniądze zebrane z licytacji zostaną przekazane na Dom Dziecka w Skopaniu (powiat Tarnobrzeski).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.