Facebook Google+ Twitter

Stypendyści wybrani!

Fundacja AVE już po raz trzeci przyznała stypendia dla zdolnej młodzieży z Mazowsza.

 / Fot. Screen ze strony fundacji."Są na Mazowszu zdolni ludzie, których warto promować' - powiedział trzy lata temu prezes Fundacji AVE, Bartłomiej Włodkowski. I tak właśnie zrodziła się idea Programu Stypendialnego "Dla Edukacji".

W tym roku już po raz trzeci młodzi i zdolni Mazowszanie mogli ubiegać się o środki z tego właśnie funduszu. Dzisiaj na stronie www.fundacjaave.pl została opublikowana lista stypendystów. Wśród nich znajduję nazwisko Marty Ferfet, która laureatką programu "Dla Edukacji" jest już po raz trzeci.

O to stypendium warto walczyć! Trzy tysiące, jakie są do wzięcia, to wbrew pozorom naprawdę sporo pieniędzy.

Fundacja AVE promuje nie tylko zdolną młodzież, ale przede wszystkim ludzi, którzy poza swoimi osiągnięciami i sukcesami mogą poszczycić się działalnością wolontarialną i zaangażowaniem na rzecz niekomercyjnych projektów.

Prezes Bartłomiej Włodkowski może być naprawdę dumny z tego, co robi. Bowiem Fundacja AVE to nie tylko stypendia, ale przede wszystkim spływy kajakowe, Konkurs Twórczości ks. Jana Twardowskiego, Festiwal Rockowy, Juwenalia III Wieku i wiele innych programów pomagającym przetrwać pięknym ideałom w XXI wieku.


źródło: www.fundacjaave.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.