Facebook Google+ Twitter

Subiektywne wizytówki "mojego" miasta

Każdy ma miejsca, w których najchętniej przebywa. Sama mam parę takich w Poznaniu. Dziś chcę pokazać kilka z nich...

1 z 10 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Wejście do nowej części Starego Browaru. Urzekło mnie swoim przepychem. Fot. Małgorzata Mrozek
Wejście do nowej części Starego Browaru. Urzekło mnie swoim przepychem. Fot. Małgorzata Mrozek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

A dodam jeszcze na marginesie, że fontanna czasem służy kąpielom dorosłych, znajomy obiecał, że jak zda jeden z egzaminów to się tam wykapie. Egzamin zdał i słowa dotrzymał kładąc się w wodzie w garniturze:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gosiu dopiero dziś trafiłam na Twoja galerie, bardzo mi się podoba i jako fanka Skorpionów bardzo sie cieszę, że do tego zestawu postanowiłaś wrzucić fotką stadionu na Golęcinie.

pozdrawiam i daje dużego plusa:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście, że te zdjęcia nie są reportażowe. Fotografowanie ulubionych miejsc w danym mieście to nie temat na reportaż :) Sepia zamiast czarno-białych barw - może rzeczywiście, bo po czasie stwierdzam, iż to rzeczywiście wygląda jak nekrolog...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Małgorzato, nie odpowiada mi konwencja tych zdjęć: czarno-biała maniera i ramki. Wydaje mi się, że zdjęcia nie oddają charakteru pokazanych przez Ciebie miejsc - moim zdaniem są artystyczne, ale nie reportażowe. Generalnie przychyliłbym się do opinii: przekombinowane.
Myślę, że zdjęcia przed obróbką były bardziej sugestywne. Może raczej sepia i owalne ramki, jeśli już nie naturalna kolorystyka bez ramek?

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Poznań piękne miasto jest i będzie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedyś Okrąglak uznawany był za szczyt osiągnieć nowoczesnego budownictwa, a dziś robi za maskotkę na miarę warszawskiego Pałau Kultury.. taka poznańska pamiątka po lepszych czasach. Poznań to nie tylko Stary Rynek i Stary Browar, ale też miejsca zielone godne polecenia jak np. Malta i okolice, parki (Sołacki, Wilsona, Cytadela itp) .. ciekawymi miejscami, które w szczególności polecam na niedzielne spacery to okolice Moraska, oraz słynny park meteorytów. Stamtąd też można podziwiać panoramę Poznania, najlepiej wieczorem, gdy miasto jest oświetlone.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Okrąglak niestety psuje ten piękny obraz, ale i on ma być poddany gruntownej odbudowie :) Tylko wszystko tak w Poznaniu planują - a kiedy zaczną się remonty, tego nie wiem.
Piękny to jest Zamek nocą. Podobnie jak Katedra :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, Olu, piękne! Przed kilkoma godzinami podziwiałam je na żywo.
Janusz, przykro mi, jesteś przegłosowany. ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mnie podobają się i ramki i same zdjęcia.
Niezwykłe.
Duży plus!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Januszu.. czyli Poznań wg Ciebie jest smutny.. bo jest? ;) Czy są jakieś bardziej konkretne powody? Nikogo nie zmuszam do podzielania mojego zdania. Jeśli wziąć pod uwagę jedyną karuzelę w mieście (koło Ronda Śródka) , a właściwie to co po niej zostało, jako główne źródło dostarczające Poznaniakom rozrywki, to rzeczywiście Poznań wypada słabo na tle tętniącej życiem, rozpieszczającej wręcz swoich mieszkańców cała masą atrakcji Łodzi ;)

"...mieszkalem w hotelu garnizonowym. ....... pomiedzy Browarem, a Hotelem Poznan. To, zdaje sie, chyba Centrum? :)... " - śmiem przypuszczać, że nie wybierałeś się zbyt często poza ten rejon w poszukiwaniu atrakcji dla siebie. Pozwolę też zauważyć, że Centrum dość znacznie wykracza poza obszar zawarty pomiędzy Hotelem Poznań, a Starym Browarem. Także nie tylko Centrum jest miejscem gdzie można w ciekawy sposób spędzić czas.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.