Facebook Google+ Twitter

Subiektywny przegląd zdjęć z wakacji 2008

Współautorzy: Dariusz Turek

Lubimy podróże, na te letnie czekamy zawsze z niecierpliwością. Przedstawiam autorski rajd po Europie Zachodniej Anno Domini 2008.

1 z 21 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Początek podróży: miasto Zutphen w Holandii. Kiedyś należało do bogatych miast Ligi Hanzaetyckiej, teraz tchnie spokojem. Fot. D. Turek
Początek podróży: miasto Zutphen w Holandii. Kiedyś należało do bogatych miast Ligi Hanzaetyckiej, teraz tchnie spokojem. Fot. D. Turek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Adamie(przy Twoim imieniu serce bije szybciej- mój najstarszy syn jest Twoim imiennikiem)- trzeba doceniać pasje Twojej Pięknej. I zapewniam , że do sprzątania jesteśmy stworzeni wszyscy, tylko mężczyźni o tym nie wiedzą :)) Ja mam ich w domu czterech i wiem, jak trudno ich do tego przekonać. A aparat porywa mój mąż. Ostatnio na sesję w Tatrach. Namawiam go na fotogalerię do w24, ale leniwy jest. I chyba mu pomogę :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mirellko, wiem coś o tym, gdyż Moja Piękna ostatnio odkryła w sobie zdolności fotograficze. Brzmi to może nieźle, ale wygląda okropnie. Zamiast obiad ugotować na czas, a potem pozmywać, bo nie lubię jak gary leżą brudne, to ugania się z aparatem i pstryka zdjęcia gdzie popadnie. A po powrocie do domu słyszę tylko jedno:
- Wiesz, dzisiaj miałam poważną sesję zdjęciową i udało mi się zrobić kilka ładnych zdjęć na Długiej.
Więc oglądam ja te zdjęcia i okazuje się, że przedstawiają fontannę Neptuna. Zrobione zostały jednak pod słońce, więc prawie nic na nich nie widać.
- Nie widzisz, że się uczę? – zawsze stwierdza, widząc wyraz mojej twarzy.
Myślę wtedy: Jakie to urocze! Narodziła nam się kolejna artystka! Tylko, że ja z głodu zdycham! I ręce mi od roboty wiszą do ziemi!
I takim oto sposobem aparat fotograficzny, którym posługiwałem się w dogodnym dla mnie momencie, teraz większość czasu pozostaje w rękach Mojej Pięknej, a ja od tej pory obiady jadam od przypadku do przypadku i na dodatek muszę je sam sobie przyrządzać, gdyż ona biega po okolicy, jakby tam było coś ciekawszego niż w kuchni.
Jedno mnie jednak pociesza, że Moja Piękna jest osobą, która potrafi, jak rzadko kto, nagle zmieniać upodobania, więc tylko patrzeć, jak po kolejnej sesji zdjęciowej wszystko wróci do normy. Bo mam już dość chodzenia po zakupy, pichcenia, sprzątania toalety i oglądania telewizji. Przecież to nie jest życie, do którego zostałem stworzony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki bardzo.Szczególnie, że powróciłam do w24 po długiej podróży(dosłownie i w przenośni)
Mariko i Tomku -nie samą Polską człowiek żyje :))
a.sobol- aparat jest wprawdzie mój, ale trudno walczyć ze Swoim Jedynym :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ładne zdjęcia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+) Warte trudów podróży. :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) niektórych widoków zazdroszczę, choć podobnie jak Tomek, wolę naszą Polskę ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ Mirello, zdjęcia są o charakterze przeglądowym, ale jest to bardziej ich zaleta, niż wada. Taka migawkowa podróż. Oglądając ma się wrażenie, jakby pod nogami była namalowana mapa z wycinkiem Europy, a my tak sobie po niej skaczemy, jak w grze „w klasę”. Niezła zabawa, nie powiem! Co prawda Twój wkład pracy w przygotowanie galerii ma charakter głównie redakcyjny, bo zdjęć Twojego autorstwa jest tam niewiele, ale opisy są ciekawe, więc należy to docenić. Szkoda tylko, że Moja Piękna nie chce mnie nigdy zabrać w taką podróż. Mówi, że najpierw muszę trochę wydorośleć, żebym jej za granicą wstydu nie przynosił i umiał się w eleganckiej restauracji zachować, a nie od razu te moje zabawy sztućcami, toczenie kieliszków po stole i zakładanie nogi na nogę. A ja Jej wtedy tłumaczę, że to nie jest kwestia dojrzałości, tylko fantazji, która mnie czasami gubi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

podróż ciekawa, niektóre zdjęcia też.

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

no ja Europie, niektórych plaż zazdroszczę i czystej wody;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.