Facebook Google+ Twitter

Success Kid, czyli chłopiec znany z setek tysięcy memów pomaga swojemu choremu ojcu

"Dziecko sukcesu", czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych chłopców w internecie potrzebuje pomocy. Jego ojciec musi poddać się zabiegowi transplantacji nerki. Internauci nie zawiedli i zebrali kwotę potrzebną na leczenie.

 / Fot. Laney GrinerZaciętą twarz tego chłopca zna chyba każdy internauta. Sammy Griner stał się bohaterem setek tysięcy internetowych memów. Nazwano go "success kid", czyli dziecko sukcesu. Dziś chłopiec ma 8 lat i próbuje ratować własnego ojca. W serwisie gofundme.com trwa zbiórka na przeszczep nerki dla ojca Sammy'ego, 39-letniego Justina. Celem było 75 tys. dolarów, ale udało się już zebrać ponad 80 tys.

Początkowa matka chłopca nie chciała wykorzystywać popularności syna w zbiórce - podaje Buzzfeed, chciała skupić się na problemie jej męża, Justina. "Potem pomyślałam, że byłby to pozytywny impuls dla ludzi. Dowiedzieliby się, że to zbiórka dla ojca dziecka, które wywołało uśmiech na tak wielu twarzach" - powiedziała Laney Robertson Griner.

Czytaj także: Naukowcy nauczą się "naprawiać" mózg i przywracać zdolność ruchu sparaliżowanym? (wideo)


Rodzina Grinerów jest zaskoczona reakcją. Laney zdaje sobie sprawę, że mem z jej synem jest bardzo popularny, ale nie spodziewała się takiej reakcji. Tym bardziej, że chłopiec ma już 8 lat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.