Facebook Google+ Twitter

"Sudden Rain/Between", czyli huśtawka emocjonalna

Często ludzie, którzy bardzo się kochają nie mogą się porozumieć. Dlaczego? Może z bliskości i emocji powstają problemy, a może "Sudden Rain/Between" pomoże nam to zrozumieć?

Opera kameralna "Sudden Rain/Between" była dla mnie wielkim zaskoczeniem z powodu częstych
huśtawek emocjonalnych, panujących na scenie. Pierwsza część zaczęła się wesoło, aż do momentu wręczenia biletu żonie do "wymarzonego miejsca", tylko że w jedną stronę i tylko dla niej. Szczęście z prezentu trwało krótko, bo dlaczego sama ma tam lecieć, takie przyjemności lepiej dzielić z kimś kogo się kocha - niestety mężczyźni inaczej może postrzegają szczęście szczególnie, gdy są chorzy na Zespół Aspergera.

W czasie tych wymian zdań przewijają się również goście, którzy dla mnie tworzyli jakby tło w czasie potyczek słownych głównej pary. Było to małżeństwo, prawie idealne, ale finał? Niestety rozmijamy się często jako małżeństwo, nie zawsze nasze czyny idą w parze z intencjami. Całe przedstawienie było wykonywane w angielskiej wersji językowej uważam, że daje to możliwości pogłębienia znajomości języka. A całość opleciona została nastrojem muzyki poważnej i ubrań z lat 60. "Sudden Rain/Between" to dla mnie połączenie teatru, opery i baletu. Dość udane i nietuzinkowe. Polecam, bo warte zapamiętania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.