Facebook Google+ Twitter

Sufjan Stevens zagra w Teatrze Polskim

Już 5 maja, warszawski Teatr Polski będzie gościć na swojej scenie jednego z najważniejszych przedstawicieli tzw. art popu i baroque popu. Sufjan Stevens odwiedzi nasz kraj w ramach promocji albumu The Age of Adz.

Sufjan Stevens podczas swojego koncertu / Fot. Joe Lencioni / lic. CCASA 2.5 GenericStevens urodził się w 1975 roku w Detroit. Jego artystyczny rozwój pozwala mu na operowanie dziś takimi instrumentami jak: gitara (akustyczna, basowa, elektryczna), ksylofon, obój, organy, perkusja, pianino, róg, saksofon altowy, akordeon, banjo, itd., itd. Młody instrumentalista, swoją pierwszą płytę - A Sun Came, wydał w 2000 roku. Kompozycje jakie prezentuje, kipią od złożoności - od nastrojowych, chóralnych pieśni, po kawałki eksperymentalne, podszyte elektroniką i ciepłym bitem.

12 października ubiegłego roku ukazało się kolejne dzieło Sufjana Stevensa. Krążek The Age of Adz to starannie stworzona mieszanka znakomitych wokali, chórków, połączonych z bogactwem instrumentów i flirtem z elektroniką.

Artysta w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej, odwiedzi m.in. nasz kraj. Zaplanowany na 5 maja koncert w Warszawie, odbędzie się w Teatrze Polskim. Ceny biletów na to niezwykle barwne show Stevensa, będą znane wkrótce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.