Facebook Google+ Twitter

Suicide Squad: kto zastąpi Toma Hardy'ego? Edgerton i Bernthal wśród kandydatów

Wytwórnia filmowa Warner Bros nadal nie znalazła następcy Toma Hardy'ego jako Ricka Flagga. Jednak, jak twierdzi portal Cinema Blend wśród kandydatów do roli wymienia się się Joel'a Edgerton'a i Jon'a Bernthal'a.

 / Fot. By Eva Rinaldi  Uploaded by MyCanon (Joel Edgerton) [CC BY-SA 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CommonsKomiks "Suicide Squad", na podstawie którego ma powstać film, opowiada o grupie czarnych charakterów wykonujących niebezpiecznie zadania dla rządu. Aby sprostać zadaniu, przestępcy, którzy do tej pory działali samodzielnie, muszą połączyć siły.

Początkowo w postać Ricka Flagga miał wcielić się Tom Hardy. Ze względu na inne zobowiązania, musiał zrezygnować z roli. Jego miejsce miał zająć Jake Gyllenhall, jednak on także odrzucił propozycję zagrania w filmie.

Portal Cinema Blend twierdzi, że duże szansę na wystąpienie w filmie mają Joel Edgerton i Jon Bernthal - czytamy na filmweb.pl. Edgerton ma na swoim koncie role m.in. w takich filmach jak "Wielki Gatsby", "Exodus: Bogowie i królowie", czy "Niezwykłe życie Timothy'ego Greena".

Z kolei Jon Bernthal wystąpił m.in. w filmach: "Furia", "Will z Wall Street", czy serialu "The Walking Dead".

Premiera filmu zaplanowana jest na 5 sierpnia 2016 roku.

Zobacz też: Piraci z Karaibów 5: Kaya Scodelario zastąpi Keirę Knightley?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.