Facebook Google+ Twitter

Sukces akcji crowdfundingowej drużyny No Mercy!

Właśnie zakończyła się akcja crowdfundingowa drużyny No Mercy na platformie polakpotrafi.pl pt. „Marathon po marzenia”. Podczas 45 dni team zgromadził 52087 zł, czyli 104 % zakładanego celu.

 / Fot. No MercyWłaśnie zakończyła się akcja crowdfundingowa drużyny No Mercy na platformie polakpotrafi.pl pt. „Marathon po marzenia”. Podczas 45 dni team zgromadził 52087 zł, czyli 104 % zakładanego celu. Założeniem projektu było zebranie niezbędnych funduszy potrzebnych do wystartowania w najważniejszych zawodach spadochronowych na świecie, aby dumnie reprezentować Polskę w tym ekstremalnym sporcie.
Już we wrześniu drużyna No Mercy, czyli cztery kobiety uprawiające zespołową akrobację spadochronową FS4, poleci do Chicago, aby zmierzyć się z najlepszymi teamami z całego świata.
No Mercy działa pod patronatem Aeroklubu Polskiego, jednak mimo wielu sukcesów drużyna otrzymuje jedynie symboliczne wsparcie od związku. Dlatego też crowdfundingowa akcja No Mercy pt. „Marathon po Marzenia” na platformie polakpotrafi.pl to możliwość uczestniczenia w tej najbardziej prestiżowej imprezie spadochronowej. Koszt udziału w zawodach wraz z pełnym przygotowaniem to ponad 100 tys. złotych, wliczając koszty rejestracji, dojazdu, noclegów i przede wszystkim treningów. Team zebrał już 52087 zł, resztę ma nadzieję otrzymać od sponsorów i kolejnych darczyńców.
Sport jakim jest zespołowa akrobacja spadochronowa FS4 nie należy do tanich. Dlatego też, mimo iż akcja crowdfundingowa dobiegła końca, każdy może wesprzeć dziewczyny poprzez wpłaty na ich Fundację SKY4ALL i sprawić, aby No Mercy, jako oficjalna Kadra Polski miała szansę dumnie reprezentować nasz kraj i stanąć najwyżej na podium nie tylko podczas zbliżających się zawodów!

W skład teamu No Mercy reprezentującego Polskę w zespołowej akrobacji spadochronowej FS4
wchodzi pięć zawodniczek: Maja Ważniewicz, Kinga Komorowska, Karina Laszuk, Iwona Raczkiewicz i Olimpia Patej. Ich determinacja, oraz wielkie zaangażowanie zadecydowały o powstaniu teamu, który jako pierwszy w historii polskiego spadochroniarstwa został powołany do reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.