Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3477 miejsce

Sukces debiutanckiego singla i teledysku Inez Bodio "Powiedz jak"

Inez Bodio wydała właśnie swój debiutancki singiel "Powiedz jak". Liczba pozytywnych opinii na temat jej wokalnego talentu rośnie lawinowo. To prawdziwy przebój!

Inez Bodio / Fot. archiwum Menu Group"Powiedz jak" Inez Bodio szybko stał się wielkim hitem muzycznym. Teledysk również zrobił niemałe wrażenie na odbiorcach. Przyjęty został bardzo dobrze, idealnie pasuje do piosenki, a sam utwór tak wpada w ucho tak, że nie można się od niego uwolnić.

Młoda wokalistka świetnie prezentuje się głosowo, co zaprezentowała w nowym utworze. 18-latka zachwyca internautów, słuchaczy, ale również krytyków muzycznych. Świetny debiut. Początek kariery Inez Bodio wygląda bardzo obiecująco.

Znany dziennikarz muzyczny Jacek Wroński wypowiedział się bardzo pozytywnie na temat Inez Bodio. Jest pod wrażeniem jej talentu i wróży jej świetlaną przyszłość. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy świadkami narodzin nowej wielkiej gwiazdy na polskim rynku muzycznym.

Bez wątpienia ma talent. Inez Bodio jest obdarzona niezwykłym głosem i charyzmą. Wokalistka uczestniczyła wcześniej z wielkimi sukcesami w najpopularniejszych programach muzycznych i talent show. Ten kto oglądał programy "Bitwa na głosy", "Mam Talent", "X-Factor" z całą pewnością nie przeoczył ten młodej utalentowanej dziewczyny.

Teledysk Inez Bodio "Powiedz jak"


Anna Figiel, Bogdan Węgrzynek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.