Facebook Google+ Twitter

Sukces Kamy Trojak na Ireland’s Premier Food Festival

Taste of Dublin 11-14 czerwca to jedna z największych imprez pod gołym niebem, organizowanych corocznie w Irlandii. Dziesiątki tysięcy ludzi kosztowało i smakowało egzotycznych potraw serwowanych przez mistrzów kuchni.

Kama Trojak / Fot. Bogdan WegrzynekKiedy dodamy do tego najlepsze trunki światowych winnic i gorzelni, będziemy mieli obraz prawdziwie wykwintnego festiwalu jedzenia i picia. Impreza odbyła się w centrum miasta, w przepięknym parku – Iveagh Garden.

Organizatorzy zadbali o detale muzyczne. Od muzyki poważnej do rockendrolla, parę naście kapel muzycznych przez cztery dni umilało czas przybyłym na festiwal osobom. Oprócz jedzenia i picia i wspaniałej muzyki, można było zobaczyć obrazy znanych artystów i zdjęcia polskiej artystki Kamy Trojak.

Taste of Dublin / Fot. Bogdan WegrzynekKama Trojak to artystka nietuzinkowa; wiele jej artystycznych fotografii zdobi ściany salonów nie tylko prywatnych osób, ale również markowych hoteli.
Taste of Dublin / Fot. Bogdan WegrzynekKelvin McSherry, zdobywca wielu prestiżowych nagród, powiedział, ze Kama Trojak zaskakuje swoja wyobraźnią i sposobem odbioru rzeczywistości. Umiejętnie potrafi dobrać światło z otoczenia i ubrać w nie wszystko - od postaci, po przedmioty. Nawet te najcenniejsze. Osoby, które patrzyły na zdjęcia polskiej artystki mogły podziwiać piękny Malbork, skąd pochodzi Kama Trojak. Również licznie przybyli dziennikarze byli zachwyceni pracami i kunsztem Kamy Trojak, o czym można było się przekonać czytając METRO, bezpłatny dubliński dziennik. Bardzo miłą niespodziankę zrobił Kamie Trojak światowej sławy muzyk Paul Coldrick, który jedną z dedykacji napisał na jej zdjęciu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.