Facebook Google+ Twitter

Sukces Polki w F4 - Gosia Rdest zdobywa nagrodę Who Zooms Award

Wielkim sukcesem zakończyła swój pierwszy sezon w wyścigach bolidów reprezentantka Polski i jedyna kobieta w Formule 4 - Gosia Rdest, zdobywając nagrodę „Who Zooms Award”

Gosia Rdest / Fot. Media MetropolisWeekendowe wyścigi w Donington Park zamknęły tegoroczny sezon rywalizacji najbardziej utalentowanych młodych kierowców w mistrzostwach Formuły 4. Pochodząca z Żyrardowa Gosia Rdest zakończyła swój pierwszy sezon w bolidzie z nagrodą „Who Zooms Award” przyznawaną zawodnikowi z największą liczbą udanych manewrów wyprzedzania w przeciągu całego sezonu. Polska zawodniczka zdobyła to wyróżnienie, odnotowując na przestrzeni sezonu aż 72 wyprzedzenia w 24 wyścigach.

Pierwszy sezon za kierownicą bolidu to było dla mnie wielkie wyzwanie sportowe, ale i wielka przygoda, która przyniosła mi wiele satysfakcji.
Wszystkie starty były satysfakcjonujące i cenne, przede wszystkim biorąc pod uwagę mój dotychczasowy brak doświadczenia w wyścigach Formuły. Natomiast zdobycie nagrody „Who Zooms Award” to wspaniałe zwieńczenie ciężkiej wielomiesięcznej pracy. Tytuł najbardziej aktywnego kierowcy na torze zdobyty w rywalizacji z tak świetnymi kierowcami, jakimi są moi koledzy z F4, smakuje wyśmienicie - podsumowała swój pierwszy sezon w F4 Gosia Rdest. Mam nadzieję, że wrócę na tory Formuły 4 w przyszłym sezonie. Jeszcze przez chwilę chcę się cieszyć tegorocznym sukcesem, ale już wkrótce przede mną kolejne wyzwania, których nie mogę się doczekać. Będę nadal ciężko pracować, a w przyszłym sezonie chcę wrócić na tor jako jeszcze lepszy i szybszy kierowca!


Wyniki sportowe Gosi można śledzić na stronie internetowej – www.gosiardest.pl, na Facebooku: Gosia Rdest – Life is a Race oraz Twitterze https://twitter.com/GosiaRdest

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Gosia Rdest


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.