Facebook Google+ Twitter

Sukces żagańskiego Teatru Kwadrat

Teatr Kwadrat z Klubu Garnizonowego w Żaganiu wystąpił na odbywającym się 21-23 maja XIV Centralnym Przeglądzie Form Teatralnych Wojska Polskiego w Przemyślu.

- Wystawiliśmy sztukę "Jubileusz" według komedii Antona Czechowa - mówi Tatiana Kardynał-Grzegrzółka, opiekun teatru. Do konkursu zakwalifikowało się 12 grup z całej Polski. Kwadrat jako jedyny reprezentował województwo lubuskie. Zespół został wyróżniony w kategorii małych form teatralnych. Dwoje aktorów z żagańskiego teatru - Rafał Fudali i Dorota Waliszewska - otrzymało również indywidualne wyróżnienia za najlepsze kreacje aktorskie.

Aktorzy Teatru Kwadrat: Rafał Fudali, Justyna Hawełka,Dorota Wilczewska, Aneta Szyposz,Maciej Zawiślak, Michał Hawełka. / Fot. Tatiana Kardynał-GrzegrzółkaTeatr nie spoczywa na laurach i już szykuje się do wystawienia nowej sztuki. - W tej chwil przygotowujemy "Awanturę w Chioggi" autorstwa Carlo Goldoniego. Będzie to komedia na 15 aktorów. Nasza grupa liczy tylko siedem osób, więc od czerwca będziemy poszukiwać nowych, utalentowanych ludzi do naszego projektu - tłumaczy Kardynał-Grzegrzółka.

Osoby, które będą chciały wziąć udział w castingu mogą zgłaszać się do Klubu Garnizonowego bądź pod nr tel. (068) 368-91-64.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.