Facebook Google+ Twitter

Sukcesy zamiast zabawek

W czasie świąt Bożego Narodzenie wielu z nas szuka idealnego prezentu dla najmłodszych uczestników wigilijnej kolacji. Chcemy dać dzieciom upominek, który będzie uczył, jak i bawił. W końcu nie ma to jak uśmiech na twarzy młodego człowieka

Tymczasem są wśród nas dzieci, które nie mają wiele powodów do radości. To szkolne niepowodzenia i problemy odbierają im okazje do beztroskiej zabawy. Częste słowa krytyki oraz brak motywacji ze strony rodziców sprawiły, że nie wierzą już we własne możliwości. Niepewne siebie i onieśmielone trafiają do AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Ich wielkim marzeniem jest, by pod kolorową choinką znaleźć prezent w postaci Indeksu Sukcesów. Ta wyjątkowa książeczka to coś więcej niż tylko plik kartek – to szansa na wyrównywanie ich szans, by miały tak dobry start w przyszłość jak ich rówieśnicy w szkołach. Jest to niezwykły podarek, który na pewno nie wyląduje zakurzony w kącie, gdy tylko przeminie grudniowa magia świąt. Dzięki Indeksowi Sukcesów mali podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI będą mogli na rok stać się prawdziwymi studentami i uczestniczyć w inspirujących spotkaniach, które pomogą im odnaleźć w sobie siłę do walki z trudnościami.

Dziecko, aby przełamać wewnętrzne bariery potrzebuje wsparcia i ciepła dorosłego człowieka. Osamotnione nie jest w stanie pokonać nagromadzonych frustracji i lęków przed pokonywaniem szkolnych problemów. Osobą, która pomaga najmłodszym zdobywać sukcesy wpisywane do tych nietypowych indeksów jest Tutor. Na cotygodniowych, osobistych spotkaniach pracuje z dzieckiem i przywraca mu wiarę w jego wyjątkowość, motywuje do dalszego działania oraz otwiera na nowe doświadczenia. Jest jego przewodnikiem na długiej i często niełatwej drodze do wygranej.

Indeks Sukcesów to wyjątkowy prezent, który przyniesie najmłodszym wiele radości, ale także pomoże poprawić im wyniki w nauce. Wystarczy wejść na stronę lodz.kupindeks.pl/ by bez wychodzenia z domu wybrać wielkość prezentu, jakim chcesz obdarować wybrane przez siebie dziecko. Możesz to zrobić sam lub wraz ze znajomymi, którym tak jak Tobie nie obojętny jest los uczniów z ogólnopolskiego programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Zamiast zabawek podaruj dzieciom szansę na osiąganie szkolnych i życiowych sukcesów. Wpłacając darowiznę na zakup indeksu możesz być pewien że twój prezent zaowocuje wieloma wspaniałymi osiągnięciami. Spraw aby radosny uśmiech na twarzy najmłodszych gościł nie tylko w wigilijny wieczór, ale także przez cały rok.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.