Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22062 miejsce

Sulęcin Dzielnicowi mikołajami

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie z okazji dnia Św. Mikołaja odwiedzili małych pacjentów przebywających na oddziale dziecięcym w sulęcińskim szpitalu.

 / Fot. policjaPolicjanci Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie pamiętali o pacjentach przebywających na Oddziale Dziecięcym w Sulęcinie.
Funkcjonariusze postanowili zrobić niespodziankę kilkanaściorgu dzieciom, które ten szczególny dzień musiało spędzić w szpitalu. W imieniu Świętego Mikołaja z podarunkami i słodkimi upominkami odwiedzili małych pacjentów.
Nietypowa wizyta sierż. Agnieszki Grząślewicz i st. sierż. Tomasza Szury przyniosła dzieciom dużo radości. W trakcie rozdawania mikołajkowych upominków przez dzielnicowych, na buziach szczególnie tych najmłodszych, gościł uśmiech. Tegoroczne Mikołajki z pewnością na długo zostaną w pamięci również policjantów, bo bardzo ważne jest niesienie radości innym w takich szczególnych dniach- podkreśla st. asp. Alina Słonik- rzeczniczka sulęcińskich policjantów.
.
Dzieci otrzymały policyjne gadżety, takie jak elementy odblaskowe poprawiające bezpieczeństwo podczas poruszania się po drodze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.