Facebook Google+ Twitter

Sulęcin: Jubileusz Klubu u Bulka

Mija 10 rocznica działalności klubu u bulka, który funkcjonuje przy Ośrodka Kultury. Specjalny list do mediów wystosował Jacek Filipek z O środka kultury

 / Fot. OK SulęcinWitajcie….., jak wiecie, czas biegnie nieubłaganie i ledwo się spostrzegłem pyknęło 10 lat mojej organizacji koncertów, występów, eventów i innych wydarzeń kulturalnych w klubie u BULKA (i nie tylko) w Sulęcinie ( i poza moim miastem zamieszkania).

To właśnie 25 października 2003 roku zorganizowałem swój pierwszy koncert w barwach klubu i ośrodka kultury. Przez dekadę przewinęło się mnóstwo świetnych muzyków, zespołów, ludzi i artystów. Z wieloma się zaprzyjaźniłem i te przyjaźnie, znajomości trwają do dziś.

Każdy koncert, spotkanie to „święto” w naszym małym mieście. Nieskromnie jest mi mówić, ale udało się rozkręcić działalność klubu tak, że mówi się o nim nie tylko w naszym regionie, województwie, kraju, ale także za granicami naszego państwa. Poza krajowymi zespołami (małymi i dużymi) na naszej scenie zagrały kapele z Białorusi, Niemiec, Rosji, Australii, Czech, Francji, Szkocji, Wielkiej Brytanii oraz z USA.

W „bulkowej” piwnicy występowały kabarety, teatry, odbywały się wernisaże, seanse filmowe, pokazy i spotkania z podróżnikami i ludźmi kultury.

Przez okres 10 lat przez klub przewinęła się fantastyczna publiczność i zostało wychowane kolejne pokolenie, które mimo otaczającej papki puszczanej w komercyjnych mediach, chce słuchać muzyki prawdziwej, szczerej i granej w 100% na żywo. Często bez wsparcia właśnie tych ludzi oraz sponsorów, niektóre koncerty nie mogłyby się odbyć.

Gdyby ściany klubu potrafiły mówić, opowiedziałyby niejedną zwariowaną historię, która mogłaby posłużyć za oscarowy scenariusz do filmu lub stałaby się książkowym bestsellerem.

Podsumowując ten zwariowany, fantastyczny okres przypominając sobie koncerty i spotkania, które nie raz doprowadzały do furii, straty nerwów i problemów organizacyjnych, ale zawsze kończących się naładowaniem „baterii” na dalszy okres działalności proponuje hucznie, muzycznie a przede wszystkim wspólnie spotkanie 26 października br na koncercie, podczas którego zagrają: DUBSKA (reggae, Dub, ska) i 5 RANO (rock, blues) + niespodzianki.

ZAPRASZAM serdecznie i do zobaczenia w sobotę w klubie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.