Facebook Google+ Twitter

Sulęcin. Młodzież odwiedziła sulęcińskich policjantów

sulęcińskich policjantów odwiedziła grupa uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulęcinie.

 / Fot. policjaZ informacji prasowej czytamy iż, uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego mieli okazję zobaczyć, jakim wyposażeniem dysponują policjanci, a także przyjrzeć się ich pracy. Zwiedzanie stanowiska dyżurnego, pomieszczeń dla osób zatrzymanych, strzelnicy oraz „niebieskiego pokoju” to atrakcje, które czekały na gości ze szkoły. Okazja do takiej prezentacji mundurowych i wykorzystywanego przez nich w codziennej służbie sprzętu były zorganizowane przez policjantów Wydziału Prewencji.

Uczestnicy spotkania zapoznali się z pracą sulęcińskich policjantów. Z zainteresowaniem przyglądali się codziennej służbie oficera dyżurnego. Podczas piątkowej wizyty, każdy z chętnych miał możliwość przymierzyć policyjny kask i kamizelkę kuloodporną, a potem zasiąść za kierownicą służbowego samochodu.

Goście wysłuchali również porad mundurowych na temat bezpieczeństwa, zagrożeń jak również sposobów ich unikania. Funkcjonariusze przybliżyli realia codziennej pracy mundurowych, odpowiedzieli na szereg pytań związanych z tematyką ich zawodu.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów jak i opiekunów, ustalono już następny termin wizyt- mówi Alina SŁONIK rzeczniczka policji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

I tak powinno być że człowiek jest inny na swój sposób nie znaczy że wszystko trzeba mu zabronić.Popieram takie akcje i przychylam się do innych.Wielkie ukłony dla tych co organizują i propagują takie akcje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.