Facebook Google+ Twitter

Sulęcin Policyjne spotkania przed feriami

Od 3 lutego uczniowie lubuskich szkół rozpoczynają ferie zimowe Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych - to główny temat spotkań sulęcińskich policjantów z dziećmi i młodzieżą.

spotkania z uczniami przed feriami / Fot. policjaBezpieczeństwo podczas ferii zimowych - to główny temat spotkań sulęcińskich policjantów z dziećmi i młodzieżą- powiedziała Naszej redakcji Alina Słonik rzeczniczka KPP Sulęcin
Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie asp. Tomasz Ogonowski i st. sierż. Tomasz Szura odwiedzili uczniów w Szkole Podstawowej oraz Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Sulęcinie.

Podczas spotkania policjanci omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać, aby nie stała się krzywda: o zachowaniach w domu, podczas zabaw na śniegu, o miejscach szczególnie niebezpiecznych, o tym, że zamarznięte stawy, jeziora nie są najlepszym miejscem do zabawy.

Mundurowi przypomnieli również o numerach telefonów alarmowych, a także o unikaniu zachowań, które mogą być ryzykowne i niebezpieczne.

Nasze działania przed feriami mają na celu wyeliminowanie niebezpiecznych sytuacji związanych z okresem wypoczynku zimowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.