Facebook Google+ Twitter

Sulęcin Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie

W Komendzie Powiatowej Policji w Sulęcinie odbył się dzisiaj Powiatowy Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie. pn. „Bezpieczne Wakacje z Lupo”.

 / Fot. policjaW Komendzie Powiatowej Policji w Sulęcinie odbyły się powiatowe eliminacje Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczne Wakacje z Lupo” realizowane w ramach Wojewódzkiego Programu Prewencyjnego „Lupo”.
Do testu przystąpiło 18 uczniów z V i VI klas szkół podstawowych powiatu sulęcińskiego. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 20 pytań z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie, znajomości przepisów o ruchu drogowym, przeciwdziałania przemocy, sposobu unikania zagrożeń, zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz bezpieczeństwa na imprezach masowych.
I miejsce zajął Wojciech Kargul uczeń Szkoły Podstawowej w Lubniewicach, który będzie reprezentować powiat sulęciński w finale wojewódzkim 14 czerwca 2013r w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.
Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i upominki.
Zwycięzcy dzisiejszych zmagań w powiatowym turnieju wiedzy o bezpieczeństwie życzymy dalszych sukcesów w finale wojewódzkim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.