Facebook Google+ Twitter

Sulęcin Rozmawiali o bezpieczeństwie

w Komendzie Powiatowej Policji w Sulęcinie odbyło się spotkanie policjantów z innymi służbami nt bezpieczeństwa

 / Fot. Ryszard WaldunAlina Słonik rzecznik prasowa sulęcińskiej policji poinformowała mnie iż na zaproszenie Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie kom. Emiliana Pal na spotkanie z kadrą kierowniczą i funkcjonariuszami Wydziału Prewencji przybyli funkcjonariusze Straży Rybackiej, Straży Ochrony Parku „Ujście Warty” w Słońsku, Straży Leśnej Nadleśnictwa z Sulęcina, Torzymia i Ośna Lubuskiego oraz przedstawiciel Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Celem spotkania była wymiana informacji między służbami, współpraca oraz wypracowanie form i metod wspólnych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa na wodach, terenach przywodnych i leśnych na terenie powiatu sulęcińskiego. Podczas spotkania wypracowano algorytm wspólnych działań, wymianę informacji między służbami na rzecz zwalczania przestępczości takich jak kłusownictwo czy kradzież drzewa. Wszystko po to, by szybko i sprawnie reagować na przypadki łamania prawa.

Zapewnienie bezpieczeństwa oraz porządku na terenie powiatu to wspólny cel policji i przybyłych na spotkanie przedstawicieli współpracujących jednostek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.