Facebook Google+ Twitter

Sulęcin W piątek rozpoczyna się Wake Up & Live Festival

W dniach 7 - 8 czerwca odbędzie się VII edycja popularnego w naszym regionie festiwalu Wake Up & Live. Tym razem festiwal znalazł swoje nowe miejsce i odbędzie się na Campingu MARINA nad Jeziorem Ostrowskim.

 / Fot. ORGANIZATORZYJacek Filipek - jeden z organizatorów podkreśla, że, WAKE UP & LIVE to wyjątkowy i niepowtarzalny festiwal nie tylko w regionie ziemi sulęcińskiej, województwa lubuskiego, ale i w skali całego kraju. Wyjątkowy, bo jest miejscem spotkań przyjaciół i miłośników muzyki, niepowtarzalny, ponieważ na scenie festiwalowej usłyszymy różne gatunki muzyczne od rockowej palety dźwięków po reggae, folk, etno, funk, pop, muzykę akustyczną, jazz i blues.
Wake Up! to jeden z nielicznych festiwali, na których najważniejsze jest piękno muzyki bez podziału na gatunki. Cenimy przede wszystkim różnorodność i indywidualność w tworzeniu, czerpanie przyjemności z grania i dzielenia się swoją muzyką. Festiwal to miejsce, w którym spotykają się przyjaciele, aby wspólnie spędzić muzyczny czerwcowy weekend.
Tegoroczna edycja lekko zmieniła swoją dotychczasową formę. W tym roku zrezygnowaliśmy z części konkursowej, ale za to do udziału zaprosiliśmy głównie młode, ale bardzo ciekawe i obiecujące zespoły. Ponieważ celem festiwalu jest również promocja i wsparcie początkujących artystów.
W tym roku zagrają: The Toobes (Białoruś), Heldorado, Guarana, Łukasz ŁYCZEK Łyczkowski, manuFUNKtura, Heaven, Charlie Monroe, Ferendżi, Laughin Cry.
Zmieniliśmy również miejsce festiwalu przenosząc się nad jezioro Ostrowskie (camping MARINA – Ostrów) oddalone od centrum Sulęcina ok. 2,5 km.
Organizatorem Festiwalu jest stowarzyszenie „Strefa Działań Twórczych iCoTam".
Wake Up! to nie tylko muzyka, ale również i warsztaty, spektakle teatralne, wystawy fotografii, prezentacje organizacji pozarządowych, turnieje sportowe, seanse filmowe.
Nasz festiwal jest podzielony na trzy strefy:
* Wake Up! - to muzyka, czyli: występ zespołów, warsztaty muzyczne i inne działania związane z dźwiękiem.
* Live - to prezentacja organizacji pozarządowych, szkolenia, wykłady i część rekreacyjna, w tym roku również strefa EKO.
* Wake Up Kids! - strefa skierowana do dzieci - gry i zabawy sprawnościowe dla dzieci i ich rodziców.
Jak co roku zapewniamy fanatyczną atmosferę, dużo dobrej muzyki, pole namiotowe, gastronomię, atrakcje turystyczne i rekreacyjne.

Zapraszamy - Wake Up!

Więcej informacji znajduje się na:
www.wakeup.soksir.pl

www.facebook.com/wakeupfestiwal

Zapowiedź festiwalu - http://www.youtube.com/watch?v=oYtdsE7cl10data: 07 – 08.06.2013
miejsce: camping MARINA – Ostrów /k. Sulęcina
typ: plener
bilety: wstęp wolny

kontakt:
Jacek Filipek - 501 758 991 – wakeupfestiwal@op.pl
Natalia Januszkiewicz – 665 444 623

"Festiwal Wake Up & Live 2013 został dofinansowany przez Powiat Sulęciński w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych w roku 2013. "
http://www.powiatsulecinski.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.