Facebook Google+ Twitter

Sulęcin Zatrzymany 21-latek z marihuaną

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-07-09 10:37

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sulęcinie zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sulęcinie w trakcie patrolowania drogi krajowej Nr 22 zauważyli na parkingu leśnym zaparkowany pojazd. Funkcjonariusze podjęli decyzję o wylegitymowaniu podróżujących. Kierowca na widok patrolu gwałtownie ruszył. Policjanci wówczas uniemożliwili mu wyjazd. W samochodzie osobowym znajdował się tylko kierowca. W trakcie legitymowania mężczyzna zachowywał się nerwowo. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się, podczas kontroli jego odzieży wierzchniej policjanci znaleźli papierosa z zawartością suszu roślinnego wymieszanego z tytoniem oraz woreczek strunowy z zawartością marihuany. Podczas dalszych czynności w samochodzie znaleźli młynek służący do mielenia suszu roślinnego.

21-letni mieszkaniec powiatu słubickiego został zatrzymany w sulęcińskiej komendzie. Tłumaczył, że marihuanę kupił na własny użytek. Następnego dnia mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo teraz odpowie przed sądem- mówi Alina Słonik rzeczniczka sulęcińskiej policji.

Za posiadanie środków odurzających zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
(Ryszard Waldun )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.