Facebook Google+ Twitter

"Summer Cars Party" po raz trzeci w Katowicach!

Już po raz trzeci na sportowym lotnisku "Muchowiec" w Katowicach odbędzie się najszybsza impreza roku z dodatkiem największych muzycznych hitów.

 / Fot. PlakatKalendarzowe lato dobiegło końca, ale możemy je poczuć jeszcze w ostatnią sobotę września. 26 września, o godz. 11, na lotnisku "Muchowiec" zacznie się "Summer Cars Party III", na którym z pewnością nie zabraknie szybkich samochodów, pięknych kobiet i dobrej muzyki. Nie wiemy jeszcze jaka będzie pogoda, ale z szumnych zapowiedzi wynika, że festiwal na otwartym terenie to ma być strzał w dziesiątkę.

Jeśli chodzi o samochody, które wezmą udział w imprezie, to wymieniać można niemalże bez końca. Począwszy od amatorskich tuningów po salonowe liftingi, kończąc na tuningach fabrycznych. Dodatkowo w trakcie imprezy będzie można obejrzeć wystawy dealerskie i motoryzacyjne. Chyba największą atrakcją będą wyścigi równoległe, potocznie nazywane "wyścigiem na 1/4 mili".

W programie motoryzacyjnym zaplanowano m.in: pokazy driftu, Motorbike Stunt i pokazy kaskaderskie, konkurencje tuningowe i sprawnościowe, czwartą edycję Drużynowych Mistrzostw Polski Mechaników Samochodowych oraz konkurs na najładniejsze i najniższe auto.
Patronem konkursów i show jest radia Eska Śląsk.

Muzyczny repertuar również jest bogaty. Na dwóch scenach (muzycznej i koncertowej) wystąpią: Mrozu, Jay Delano, Max Farenthide, C-Bool, UnNaturals, Kolina i gwiazdy programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Imprezę poprowadzą Krzysztof "Jankes" Jankowski - Radio Eska, Irek Bieleninik - TVN Turbo i Michał Łyczak.

Wstęp: 8 zł - osoba piesza/pasażer, 15 zł - kierowca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.