Facebook Google+ Twitter

SUMMER TOUR - OtoWakacje i GaduAIR zapraszają na słoneczną zabawę na plaży

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-07-20 14:54

Już 22 lipca odbędzie się pierwsza z wakacyjnych imprez serwisu OtoWakacje.pl i sieci komórkowej w Polsce -GaduAIR. W trakcie SUMMER TOUR połączone ekipy GaduAIR i OtoWakacje odwiedzą pięć popularnych kurortów: Władysławowo (22.07), Łebę (29.07), Mielno (4.08), Kołobrzeg (12.08) oraz ponownie Mielno (19.08).

Summer Tour / Fot. materiały organizatoraSłoneczna trasa rozpocznie się od wizyty w nadmorskim Władysławowie. Specjalnie dla wypoczywających w tym mieście przygotowano szereg atrakcji: gier i zabaw oraz wielu konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Dla wszystkich
posiadaczy telefonów w sieci GaduAir czekają niesamowite przeżycia, takie jak przejażdżki Monster Truckiem, pływanie w Waterballu i oraz gorące, klubowe imprezy!

W trakcie trwania każdej z imprez, do dyspozycji plażowiczów będzie „Strefa dobrej zabawy”, a w niej wiele propozycji na zwalczanie plażowej nudy, jak choćby prezentacja Mobilnego Gadu-Gadu i pokaz aplikacji mobilnej „OtoWakacje” a także ciekawe gry i zabawy, które każdego poderwą z ręcznika. To nie wszystko! W każdym z miast leżących na trasie wakacyjnej akcji OtoWakacje i GaduAIR wczasowicze będą mogli bawić się na wieczornych imprezach klubowych.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.