Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11382 miejsce

Sunrise Festival - przegląd muzyki tanecznej Kołobrzeg 2013

Sunrise Festival odbędzie się w dniach 26-28 lipca w kołobrzeskim amfiteatrze. W tym roku wystąpią m.in. Axwell, Sebastian Ingrosso, Alesso, Dada Life, Nervo.

W 2012 roku jednodniowe bilety kosztowały od 130 do 180 zł, karnety: 340 lub 240 zł. Wtedy festiwal trwał dość długo - od 20 do 29 lipca, jednak tak rozciągnięta impreza mniej odpowiadała festiwalowiczom niż kilka intensywnych dni. W tym roku fani muzyki trance będą bawić się w kołobrzeskim Amfiteatrze trzy dni. Przygotowania do występów gwiazd idą pełną parą.

Sunrise Festival 2013 - tak jak wspomniałem - potrwa trzy dni: 26, 27 i 28 lipca. Impreza - jak co roku - odbywa się w Amfiteatrze w Kołobrzegu. W piątek i sobotę koncerty będą odbywać się na scenach w Amfiteatrze i na parkingu - stąd wyższa cena (piątek - 139PLN; Sobota - 159 PLN), w niedzielę (70 PLN) będzie czynna tylko scena Sunrise w Amfiteatrze w Kołobrzegu.

Relacja 24h - bądź z nami!

Organizatorzy przedstawili nam już wszystkie gwiazdy tegorocznego przeglądu muzyki tanecznej.
 / Fot. ORGNajwiększą gwiazdą tegorocznego festiwalu jest Fedde le Grand, który niewątpliwie wystąpi w wielkim transie, ale bez trance'u. On jako jeden z nielicznych "bigroomowców" uciekł od transowych melodii w swoich aranżacjach. Po sukcesie "Long Way from Home" le Grand ponownie spotyka się w studio z duetem Sultan + Ned Shepard i tym razem przygotowali istnie klubową bombę na tegoroczne wakacje w postaci przerobionego nagrania The Prodigy, które wszyscy raczej znamy. [youtube.com]

Jedziesz tutaj?! Przeczytaj!


Do Kołobrzegu można się dostać różnymi środkami transportu. Uczestnicy festiwalu mogą wybrać opcję dojazdu na własną rękę samochodem korzystając z krajowych dróg. Jeśli macie wolne miejsca w swoich samochodach organizatorzy rekomendują zamieszczenie ofert w społecznościowym serwisie wspólnych przejazdów ww.BlaBlaCar.pl, a tym, którzy chcą się z nimi zabrać, wyszukanie dla siebie przejazdu.

Ponadto na sam festiwal możecie dojechać autobusem lub pociągiem. Można również dostać się samolotem na lotnisko w Goleniowie/Szczecin i dojechać do Kołobrzegu pociągiem. Dworzec PKP i PKS usytuowane są w odległości około 2,5km od miejsca imprezy. Pieszo przejście z dworca PKP i PKS do Amfiteatru zajmuje około 20min. Sprawdziliśmy też koszty taksówki od dworca to około 15 zł.

Płatności na festiwalu

Środkiem płatniczym na Sunrise Festival są żetony o nominałach: 2, 5 i 10zł. Gotówkę można wymienić na żetony w kasach na terenie festiwalu (między scenami). Ponadto, można wypłacić pieniądze z terminali płatniczych i zamienić gotówkę na żetony.

Parking

Przy amfiteatrze można znaleźć płatne i strzeżone parkingi, aby swobodnie zostawić swój środek transportu. / Fot. ORG/start

Sunrise Festival spędź z nami, bo warto!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.