Facebook Google+ Twitter

"Super Express" - ciężki stan Jadwigi Kaczynskiej

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-20 07:23

Matka prezydenta i prezesa PiS Jadwiga Kaczyńska jest wciąż w ciężkim stanie.

Jak dowiedział się "Super Express", oddycha tylko dzięki specjalistycznej aparaturze. "Jej stan jest bardzo ciężki" - powiedział taboloidowi doktor Wojciech Lubiński, rzecznik Wojskowego Instytutu Medycznego i prezydencki lekarz.

"Pani Jadwiga została przewieziona z oddziału kardiologii na oddział intensywnej terapii w środę wieczorem. Również w środę podłączono ją do aparatury umożliwiającej oddychanie. Nie ma z nią kontaktu, podawany jest jej tlen. Stan mogę ocenić jako bardzo ciężki" - mówi doktor Lubiński.

"Super Express" pisze, że przy Jadwidze Kaczyńskiej prawie cały dzień czuwają synowie. Prezydent praktycznie zrezygnował ze służbowych obowiązków. Były premier również nie pokazuje się publicznie. Wczoraj nie pojawił się w Sejmie na debacie o dwóch latach pracy rządu Donalda Tuska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Jadwigo rozumiem Twoje zdanie , ale teraz dotykamy imiennie uczuć. Chcemy żyć w lepszym kraju ? Zacznijmy od siebie . Napiętnujmy brak szacunku wobec prywatnych spraw osób które nie są w stanie ukryć się przed kamerą. Mój sąsiad miał malutką córeczkę w śpiączce , proszono o organy mówiąc że dziecko już nie żyje...Jednak jej ojciec nie chciał przyjąć wiadomości że nie żyje.
Miał takie prawo, jak można sercu nakazać przestać kochać, co prawda mógł uratować inne życie dając jej organy innym potrzebującym, ale kto z nas jest zawsze zdolny w takich sytuacjach do rzeczowego oceniania sytuacji.

Tak panie Kamilu , empatia to nasza silna strona. Lubimy płakać nad losem 'Isaury' a gdy coś się dzieje naprawdę , gdzie przynajmniej lepiej jest ugryźć się w język by nie powiedzieć czegoś co kogoś może zaboleć to....ach .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najważniejsza w tym newsie jest empatia ''Super Expressu'' :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie jestem delikatna - słusznie. Ale patrze realnie na schyłek zycia, a beznadziejna reanimację widywałam nie jeden raz. To nie jest godne umierania. I nie zyczyłabym sobie takiech akcji w stosunku do siebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jadwiga nie jesteś delikatna powiem Ci ....chciałabyś jej wyrwać tą rurkę do oddychanie i co zrekompensowała byś dzięki temu wszystkim bezimiennym umierającym. Wstyd.... trochę szacunku dla człowieka chorego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tak medycy będą męczyć kolejną starowinę, która powinna życ wiecznie. W tym samym czasie, zgodnie z natura i biologia umrze kilka tysięcy bezimiennych staruszek, których nikt do aparatury nie podłączy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.