Facebook Google+ Twitter

"Super Express" przeprosi Kaczyńskiego

Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że "Super Express" naruszył dobra osobiste szefa PiS, m.in. sugerując, że ma "dysfunkcje psychiczne".

 / Fot. Tadeusz Rudzki/ lic. CC 3.0Jak informuje "Gazeta Wyborcza" wyrok, który orzekł sąd I instancji jest nieprawomocny. Adwokat tabloidu zapowiada, że w najbliższym czasie zostanie złożona apelacja.

Sprawa dotyczyła kontrowersyjnych tytułów prasowych, które ukazały się w Expressie w czerwcu br. Jeden z nich brzmiał: "Czy zostanie on zamknięty w psychiatryku?". Sąd ocenił styl nagłówka jako napastliwy.

Sam tytuł został opublikowany w czasie, kiedy sędzia, prowadząc jedną ze spraw, wysłał prezesa PiS na badania psychiatryczne, w związku z przyjmowaniem przez niego leków uspokajających po katastrofie smoleńskiej. Po zmianie sędziego badania zostały odwołane.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

tomek
  • tomek
  • 31.12.2011 13:46

Dlaczego trzeba przepraszać za coś co jest prawda.

Komentarz został ukrytyrozwiń
merlin
  • merlin
  • 30.12.2011 14:49

Brawo!Wyrok Sądu jak najbardziej słuszny-byle szmatławiec,byle frustrat wylewa pomyje na Kaczyńskiego,bo tak robi nasza władza,bo na Kaczyńskiego można?a gdyby artykuł miał dotyczyć Tuska to też SE pozwoliłby sobie na taki tytul?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.