Facebook Google+ Twitter

Super Mecz Lechia - FC Barcelona już 30 lipca. Będą kibice czy zwroty?

Organizatorzy Super Meczu, czyli towarzyskiego spotkania Lechii Gdańsk z FC Barceloną, poinformowali o nowej dacie spotkania oraz o procedurze zwrotu biletów. Na razie nie wiadomo, ilu kibiców pojawi się 30 lipca na PGE Arenie.

Sonda

Czy zamierzasz zwrócić bilety na Super Mecz

 / Fot. Dariusz Boczek, CC3.0Opublikowany przez organizatorów komunikat prasowy brzmi:
Planowane pierwotnie na 20 lipca 2013 r. spotkanie Lechii Gdańsk z FC Barceloną odbędzie się ostatecznie 30 lipca. Kibice mogą już odliczać godziny do Super Meczu lub – zgodnie z regulaminem – oddać bilety na to wydarzenie. Chętnych na pewno nie zabraknie, ponieważ słynna Barca zagra na PGE Arenie prawdopodobnie lepszym – niż awizowanym poprzednio–składem.

Chętnych do oddania biletów może faktycznie nie zabraknąć. Dla części osób nowy termin będzie poza zasięgiem. Ostatecznie mogą nie dostać urlopu albo wydali już zbyt dużo pieniędzy na poprzednią podróż. Część osób z pewnością wykorzysta też okazję do tego, by zwrócić bilety, bo poczuli się oszukani, że w końcowej fazie można było kupić dwa bilety w cenie jednego. Wydaje się, że organizatorom może nie być łatwo ponownie zapełnić trybun, tym bardziej, że w przekazywanych komunikatach zabrakło jasnej deklaracji, że Barcelona faktycznie pojawi w zdecydowanie ciekawszym składzie...

Spotkanie zostanie rozegrane już 30 lipca, jestem ciekaw, jak będą wyglądały trybuny. A wy, czy zamierzacie oddać swoje bilety, czy też weźmiecie udział w widowisku?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.