Facebook Google+ Twitter

"Super TATA" wkracza do akcji

Idealny tata jest jak Yeti: wszyscy o nim słyszeli, ale nikt go nie widział. Jak rozbudzić w partnerze chęć bycia dobrym ojcem? Warto skorzystać z rad, których udziela Shawn Bean.

Okładka książki / Fot. http://www.weltbild.plW pracy zawodowej często spotykam się z młodymi rodzicami; niektórym niedawno urodziło się pierwsze dziecko, inni mogą poszczycić się już piątym. W rodzinach tych obserwuję, jak ważną rolę odgrywają mężczyźni, młodzi tatusiowie. Wspierają swoje partnerki emocjonalnie, nie dziwią się, że kobiety w tym czasie są bardziej nerwowe, wręcz przeciwnie, w wielu kwestiach dla spokoju się zgadzają i pozwalają podejmować im ważne dla rodziny decyzje. Miło jest widzieć, jak chętnie pomagają przy myciu niemowlaków, jak się bawią, uśmiechają do swoich dzieci, jak dbają o rodzinną atmosferę w domu.

Planowanie ciąży, 9 miesięcy dbania o siebie, poród i macierzyństwo to wyjątkowy czas dla kobiety, to stan błogosławiony, w którym ma prawo czuć się bardzo kochana, rozpieszczana przez swojego partnera. Ale czy tylko ona? Jeśli chcesz wspomóc swojego partnera, aby razem z Tobą czuł się wyjątkowo w tym ciekawym życiowym etapie, polecam ilustrowany poradnik "Super Tata", który nie przeraża swoją obszernością, a jednocześnie sprawia, że pary chętnie wspólnie do niego zaglądają.

Autor poradnika - Shawn Bean, też jest ojcem. Uważa, że współczesny tata cały czas się rozwija, interesuje go rodzina i dorastanie dzieci, dlatego potrzebuje rzetelnych informacji i porad, aby przygotować się do tego wielkiego wydarzenia, jakim jest powiększenie rodziny. Książka ujmuje starannością, pomysłami i zachętą do ważnej roli ojcostwa. Dlatego więc gorąco ją polecam.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.