Facebook Google+ Twitter

Superbrands dla Hoteli SPA Dr Irena Eris

25 maja br. przedstawiciele najsilniejszych marek na polskim rynku po raz szósty odebrali statuetki Superbrands. Wśród laureatów znalazły się także marki związane z podróżami i wypoczynkiem.


The Superbrands Ltd. to międzynarodowa organizacja nagradzająca sukcesy marek, które wypracowały najmocniejszą pozycję w swojej branży. Nagroda Superbrands jest przyznawana przez ekspercki zespół tworzący Radę Marek. W tegorocznej edycji do Klubu Silnych Marek dołączył ponownie Hotel SPA Dr Irena Eris, jako marka i jako jedyny hotel.
Przyznanie po raz drugi prestiżowego tytułu Superbrand dla Hotelu SPA Dr Irena Eris
świadczy o sile marki i uznaniu zarówno ze strony środowiska branżowego, jak i samych gości. To co wyróżnia obydwa hotele – Wzgórza Dylewskie i w Krynicy-Zdroju - działające pod wspólną marką, to nie tylko luksusowe wyposażenie i bogata oferta dostosowana do indywidualnych upodobań gości, ale również bardzo wysoki poziom serwisu – powiedziała Katarzyna Szymkiewicz, konsultant PR .
Gdy w 1996 roku rozpoczynał działalność Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój, rynek spa w Polsce stawiał pierwsze kroki. Korzystając z doświadczenia w tworzeniu sieci Kosmetycznych Instytutów Irena Eris stworzyła własną, unikalną na rynku polskim koncepcję obiektu spa – na który składa się doskonale przygotowane zaplecze, bogata oferta i najwyższa jakość usług. Szczególnie wyróżnia się doskonale zorganizowana i wyposażona
część z gabinetami do zabiegów na twarz i ciało obsługiwana przez wysokiej klasy personel
oraz duże i nowoczesne Centrum SPA złożone z basenów, kompleksu saun i jacuzzi oraz sal do ćwiczeń fizycznych.
Superbrands to kolejne, obok certyfikatu Premium Quality przyznanego przez Niemieckie Stowarzyszenie Wellness, tak znaczące wyróżnienie jakie otrzymały Hotele SPA Dr Irena Eris.
Oba są też członkiem międzynarodowej organizacji International SPA Association.
www.DrIrenaErisSpa.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.