Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2973 miejsce

SUPERKAPITAŁ - superoszustwo!

Skorzystałem z produktu "ubezpieczeniowego", oferowanego przez MeetLife Amplico. Z zainwestowanych 100% środków po dwóch latach... odzyskałem 97%, co oznacza, że STRACIŁEM ponad 2 tysiące złotych! UWAŻAJ!!!

14 lat płaciłem składki ubezpieczenia emerytalnego w Amplico Life. Kiedy wszedłem w wiek emerytalny, zamknięto mi polisę. Byłem zadowolony z finansowych efektów tego ubezpieczenia.
Likwidująca polisę agentka zaproponowała, abym część zgromadzonej kwoty pozostawił w portfelu MeetLife Amplico. Skusiłem się, aby odwlec jeszcze konsumpcję środków przeznaczonych na tzw. "czarną godzinę".
SUPERKAPITAŁ - to był produkt zachwalany przez agentkę. Bez jakiegokolwiek ubezpieczenia (jestem za stary, aby firma chciała wziąć odpowiedzialność za jakieś moje przypadłości), ale z wyborem stabilnego funduszu inwestycyjnego - w obligacje państwowe. Wtedy (dwa lata temu) miało to być 6% w skali roku.
W bankach dawali mniej, więc - niby ostrożny... a pazerny - zdecydowałem się!
Po dwóch latach zamknąłem polisę.
Wypłacono mi MNIEJ niż w okresie składkowym wpłaciłem! Jakieś 97 % wniesionego kapitału!
Gdybym ulokował kwotę powierzoną MeetLife Amplico w "moim" banku, miałbym po dwóch latach przyrost o kwotę 8,8 % (bez podatku Belki) większą.
Piszę tu o swoich "sukcesach" inwestycyjnych nie dlatego, aby się żalić. Jestem "dużym chłopczykiem" i wraz z rodzina piję nawarzone piwko...
Chcę tym wpisem jedynie OSTRZEC czytających te słowa, aby nie dali się nabrać na SUPERKAPITAŁ firmy MeetLife Amplico!!!
Na moim wsadzie kapitałowym zarobiła firma ubezpieczeniowa, zarobiły fundusze inwestycyjne, prowizję zarobił agent, skubnął też Skarb Państwa (bo jeszcze ZAPŁACIŁEM podatek!!!).
Uczcie się na moich błędach! SUPERKAPITAŁ - a kysz!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.